Майнери змушені реалізовувати добувані біткоїни.

  • 08.02.2024 12:34
  • 3 хвилини читання
Майнери змушені реалізовувати добувані біткоїни.

Переважна більшість компаній, які займаються майнінгом, змушені продавати значну кількість видобутих біткоїнів, для того щоб покрити поточні витрати на операції. Про це повідомляє Trustnodes.

Зокрема, Core Scientific, майнінгова компанія, продала у січні 1114 біткоїнів на суму $47,8 млн, хоча видобула лише 1027 біткоїнів у минулому місяці. У грудні продали 1211 біткоїнів за $51,2 млн, незважаючи на видобуток 1177 BTC. Під час ведмежого ринку майнер майже опинився в стані банкрутства, проте зараз виходить з кризи. Тим не менш, він продовжує продавати більше біткоїнів, ніж видобуває, що говорить про намір компанії інвестувати в розширення свого бізнесу в Техасі.

Інша компанія з видобутку криптовалюти, Argo Blockchain, повідомила, що у минулому місяці вони видобули 124 біткоїни. На 31 січня 2024 року вартість цифрових активів компанії становила еквівалент 18 біткоїнам. Це означає, що вони також продають свої біткоїни, ймовірно, через те, що їхні витрати перевищують дохідність від майнінгу.

Компанія Bitdeer повідомила, що у січні видобула 330 біткоїнів. Проте, Bitdeer зазвичай не зберігає BTC, а безпосередньо перетворює їх на фіатну валюту.

У свою чергу, компанія Marathon вирішила утриматися від продажу біткоїнів у січні, а замість цього придбала 183,5 біткоїна за середньою ціною $39 738. Майнери дотримуються стратегії Hodl і намагаються утримувати біткоїни навіть під час підвищення їхньої вартості.

Можливості після зменшення нагород вдвічі

Через два місяці наступить халвінг - важлива подія для майнерів, яка зменшить видобуток біткоїнів удвічі. Для деяких компаній, наприклад Core Scientific, яка навіть зараз не в змозі покрити свої витрати, ціна біткоїна після квітня повинна досягнути принаймні 80 000 доларів, щоб вона могла залишатися прибутковою.

Отже, Marathon має можливість інвестувати в нові потужності хешрейту. Завдяки стабільному балансу компанії, вони можуть залучити капітал з фондового ринку, замість використання біткоїн-резервів.

Отаким чином, Marathon перетворилася на біткоїн-проксі, не дотримуючись тенденції минулого місяця і продовжуючи утримувати акції, що може бути розумним рішенням, оскільки ціна біткоїна знову зростає.

Інвестиції в центри обробки даних

Компанія CleanSpark, згідно з аналітиками CoinShares, має високі шанси вижити під час кризового періоду після халвінгу. Вони планують придбати чотири нові майнінгові об'єкти до зменшення вдвічі винагороди за видобуток блоку біткоїна. Сума операції оцінюється на $26,7 млн.