Мандрівники, які використовують біткоїни, будуть мотивовані кешбеком.

  • 08.03.2024 10:01
  • 3 хвилини читання
Мандрівники, які використовують біткоїни, будуть мотивовані кешбеком.

Туристичне агентство Travala запровадило програму "Біткоїн-кешбек" як спосіб нагородити своїх клієнтів. Про це повідомляє Cointelegraph.

Нова програма винагороди Travala тепер доступна лише VIP-клієнтам. Генеральний директор агентства, Хуан Отеро, зазначив, що можливість отримання винагороди у вигляді BTC-кешбеку при бронюванні подорожей підвищує привабливість використання головного цифрового активу для щоденних платежів.

У Travala також підтвердили, що винагороди за поїздку будуть зараховані на рахунок користувачів протягом 24 годин. Після цього клієнти можуть використовувати ці винагороди для оплати інших туристичних продуктів на платформі за допомогою BTC або виводити їх на гаманець, біржу або платформу.

Згідно з звітом, на оплату біткоїном припадає близько 9% бронювань подорожей, здійснених через платформу. У 2023 році мандрівники витратили понад $5 млн на перельоти, готелі та розваги за допомогою BTC.

Сервіси з поверненням готівки за покупки у BTC

Сьогодні все більше сервісів пропонують кешбеки в сатоші через мережу Lightning. Наприклад, Satsback, Fold та CryptoParrot дозволяють отримувати різні бонуси й еквівалент кешбеку в сатоші. Microlancer, Mash, Stak, tippin.me та інші сервіси дозволяють виконувати різні завдання з винагородою у сатоші. А також Azteco, Spendl та Bitrefill пропонують подарункові картки в сатоші на основі мережі LN.

Останнім часом сервіси кешбеку у біткоїні набувають все більшу популярність як новаторський засіб, що дозволяє користувачам отримувати частину витрачених коштів назад під час покупок в Інтернеті, але вже у формі криптовалюти.

Ця тенденція свідчить про ростучий інтерес до використання біткоїна не лише як засобу збереження вартості, а й як зручного платіжного засобу в повсякденному житті. Розширення таких послуг сприяє більш широкому поширенню та інтеграції біткоїна в роздрібній торгівлі та електронній комерції, надаючи споживачам додаткові мотивації для використання біткоїна у щоденних покупках. Це сприяє збільшенню обороту біткоїна в реальній економіці та сприяє його подальшій демократизації, роблячи його доступним для більш широкого кола людей.

Туроператори та BTC

Варто зазначити, що з червня минулого року український туроператор Join UP! почав приймати оплату у біткоїнах. Клієнти тепер можуть розраховуватись за поїздки за допомогою сервісу Whitepay, з яким Join UP! оголосив про співпрацю.