Марафон Діджитал виявив зацікавленість Африкою.

  • 13.02.2024 10:18
  • 5 хвилин читання
Марафон Діджитал виявив зацікавленість Африкою.

Найбільша публічна компанія з майнінгу криптовалют Marathon Digital розглядає можливість розширення свого бізнесу на нових ринках, зокрема, в Африці. Про це повідомив віцепрезидент з корпоративних комунікацій Marathon Digital Чарлі Шумахер, повідомляє Blockworks.

"Ми придивляємося до Африки. Ми вважаємо, що майнінг біткоїна є технологічним рішенням для енергетичного сектору і Африка може бути чудовим місцем для підтвердження цієї тези", - заявив Шумахер.

Він зазначив, що в деяких країнах Африки існує проблема з нестачею електроенергії або недоцільним використанням її ресурсів. Майнінгові компанії могли б допомогти вирішити цю ситуацію на місцях.

"Якщо нам вдасться включити біткоїн-майнери до цих джерел енергії, ми зможемо збільшити їх прибутковість і забезпечити, що вони залишаться в мережі для користувачів, які це потребують", - додав представник компанії Marathon.

Про компанію Marathon Digital Marathon Digital — це технологічна компанія, що спеціалізується на розробці інноваційних рішень у сфері цифрових технологій. Ми зосереджені на створенні професійних програмних рішень, що допомагають підвищити ефективність бізнесу наших клієнтів. Наша компанія має багаторічний досвід у розробці програмного забезпечення та використанні передових технологій. Ми працюємо з командою висококваліфікованих фахівців, які мають глибокі знання в галузі програмування, аналізу даних та веб-розробки. У нашому портфоліо є успішні проекти у різних галузях, таких як фінанси, медицина, логістика та багато інших. Ми завжди використовуємо найновіші технології та передові розробки, щоб надати нашим клієнтам якісні рішення, що задовольняють їх потреби і сприяють розвитку їх бізнесу. Наша мета полягає в тому, щоб стати надійним партнером для наших клієнтів і допомогти їм досягти успіху в цифровій епохі. Ми віримо, що інноваційні технології можуть змінити світ і сприяти розвитку сучасного бізнесу. Тому ми постійно вдосконалюємо свої навички та відстежуємо останні тренди в галузі, щоб бути кроку вперед від конкурентів. Якщо вам потрібні якісні програмні рішення, надійний партнер у розробці цифрових проектів або консультація з використання сучасних технологій, звертайтеся до Marathon Digital. Ми будемо раді допомогти вам досягти вашої мети та реалізувати ідеї в ефективні лінії коду.

Marathon Digital - американська компанія, що спеціалізується на майнінгу біткоїна. Її дата-центри знаходяться переважно у США, зокрема в Техасі, Небрасці та Північній Дакоті. У поточний час основним завданням компанії є проникнення на міжнародні ринки. Вони вже успішно вийшли на ринки Об'єднаних Арабських Еміратів та Парагваю. Керівники Marathon заявили, що географічна різноманітність - це один із шляхів зниження витрат перед очікуваним халвінгом у квітні.

Варто відмітити, що у січні компанія підвищила хешрейт до 26,4 ЕХ/с, що є на 7% більшим порівняно з попереднім місяцем.

Також варто зазначити, що компанія Marathon використовує стратегію Hodl і намагається зберігати біткоїни навіть під час підйому ціни.

Ефіопія співпрацює з майнерами з Китаю.

Після посилення регуляторної політики місцевої влади, китайські компанії, які займаються майнінгом, вирішили зосередитися на ринку Ефіопії. Варто відзначити, що місцевий клімат є більш сприятливим для майнінгу, ніж у Техасі. Майнерів також приваблює доступна електроенергія в Ефіопії, 92% якої виробляється на гідроелектростанціях. Варто зазначити, що майже половина місцевого населення все ще не має доступу до електрики.