Marathon Digital придбає дата-центр за $87 мільйонів.

  • 18.03.2024 08:00
  • 3 хвилини читання
Marathon Digital придбає дата-центр за $87 мільйонів.

Компанія Marathon Digital Holdings уклала угоду з фірмою Applied Digital на придбання дата-центру потужністю 200 МВт для видобутку біткоїнів в Техасі. Вартість операції склала $87,3 млн, повідомляє Cointelegraph.

Згідно угоди, Marathon оплатить вартість покупки готівкою з власних активів. Внаслідок цієї покупки потужності майнінгу компанії збільшаться приблизно до 1,1 ГВт.

Ця угода розширює наш вплив на поточні операції, знижуючи витрати на виробництво одиниці криптовалюти на об'єкті приблизно на 20%. Після укладення цієї угоди та очікуваного розширення цього року наші майнінгові потужності загалом становитимуть близько 1,1 ГВт, з 54% яких ми безпосередньо володіємо та керуємо. Всі ці потужності розміщені на одинадцяти локаціях на трьох континентах», – розповів генеральний директор Marathon Фред Тіль.

Що важливо знати про Марафон

Marathon Digital Holdings є провідною компанією у галузі видобутку біткоїна в США. Вона була заснована у 2010 році під назвою Marathon Patent Group, спеціалізувалася на патентах, але згодом перейшла до видобутку біткоїнів після викупу патентів, пов'язаних із шифруванням.

9 лютого 2012 року була здійснена публічна реєстрація компанії. Її підтиск MARA було додано до списку на біржі NASDAQ. Проведення IPO стало значущим кроком для Marathon, що відкрило доступ до капіталу на фінансових ринках і підвищило її позиції для подальшого росту і розвитку, що призвело до зростання ринкової вартості компанії. З 1 березня 2021 року компанія Marathon Patent Group оголосила про зміну своєї назви на Marathon Digital Holdings. Цей крок став частиною ширшого корпоративного переосмислення, яке підкреслило фокус компанії на видобутку BTC та вкладення в біткоїни.

Екосистема Біткоїна постійно розвивається.

На кінець лютого 2024 року команда розробників компанії Marathon Digital анонсувала випуск багатоканальної мережі другого рівня під назвою Anduro.

Мета Anduro полягає у сприянні розвитку та впровадженні Біткоїна, а також стимулюванні інновацій в його екосистемі шляхом полегшення створення різних сайдчейн-ланцюгів. Ця реалізація другого рівня буде сприяти децентралізованому управлінню, надаючи перевагу функціям, спрямованим на розробників.