Marathon розробив сервіс для складних транзакцій з Bitcoin.

  • 23.02.2024 12:01
  • 3 хвилини читання
Marathon розробив сервіс для складних транзакцій з Bitcoin.

Компанія Marathon Digital Holdings випустила новий сервіс під назвою Slipstream, який дозволяє надсилати складні та нестандартні транзакції на мережу Біткоїн. Про це повідомляє Bitcoin Magazine.

Slipstream - це сервіс, що надає послуги прямого відправлення транзакцій. Нестандартні транзакції біткоїна часто виключаються з відправлення у мемпули вузлів біткоїна, незважаючи на їхню відповідність параметрам консенсусу.

Хоча існують сервіси прямого подання транзакцій, більшість з них є простими. Slipstream надає користувачам простий, прозорий та надійний спосіб додавання складних транзакцій до блокчейну за умови, що вони відповідають протоколу Bitcoin, - сказав генеральний директор Marathon Фред Тіль.

Тіль також підкреслив важливість цієї компанії для підтримки інновацій та експериментів з Біткоїном.

Ми вбачаємо, що співпраця з Slipstream є вигідною як для галузі, так і для нашої компанії, і з нетерпінням очікуємо можливості розвивати цей напрямок, щоб і надалі допомагати тим, хто працює над розвитком Біткоїну", - додав Тіль.

Marathon Digital - компанія, яка спеціалізується на розвитку цифрових продуктів.ляється на розвитку цифрових продуктів.

Marathon Digital Holdings, Inc. - це технологічна компанія, що спеціалізується на видобутку біткоїнів. Вона була заснована 23 лютого 2010 року та має свою штаб-квартиру в Лас-Вегасі, штат Невада.

Колишня компанія, яка відома була як Marathon Patent Group і яка була патентним холдингом, на початку 2010-х років придбала патенти, пов'язані з шифруванням. У 2021 році вони також придбали біткоїни та обладнання для майнінгу.

Починаючи з 1 березня 2021 року, компанія змінила свою назву на Marathon Digital Holdings. Новим генеральним директором став Фред Тіль.

Плани на подорож до Африки

Компанія Marathon Digital планує розширити свою діяльність і розглядає Африку як потенційний ринок для цього.

Наприклад, у деяких країнах Африки є проблеми з електроенергією або недостатнім її використанням. У компанії Marathon вказали, що майнінгові компанії можуть вирішити цю проблему.