Mastercard оголосив про запуск премії "Нагорода для Жіночих Лідерів МСП": як взяти участь.

  • 09.05.2024 13:46
  • 5 хвилин читання
Mastercard оголосив про запуск премії "Нагорода для Жіночих Лідерів МСП": як взяти участь.

Протягом трьох років поспіль Mastercard проводить премію Women SME Leaders Awards, яка призначена для відзначення вражаючих досягнень жінок-підприємиць у країнах Східної Європи, Близького Сходу та Африки.

У компанії Mastercard розпочато прийом заявок на участь у премії Лідери Жінки SME Awards 2024, повідомлено у прес-релізі компанії.

У конкурсі можуть брати участь малі та середні підприємства, якими володіють та керують жінки. Основні вимоги:

  • Оборот компанії не повинен перевищувати $13,6 млн доларів США.
  • Кількість персоналу повинна бути в межах від 6 до 50 працівників.
  • Можливість наявності головного офісу або представництва в країнах Східної Європи, Близького Сходу та Африки або надання послуг на цих ринках.

Прийом заявок на участь триватиме до 20 травня. Для цього необхідно заповнити форму за посиланням.

Також дивіться: Fozzy Group оголосив про проведення конкурсу для стартапів: які призи отримають переможці.

"Підприємства, якими керують жінки, є значущою силою у світовій економіці та мотором економічного зростання та стабільності. Розширення можливостей для жінок-підприємиць та бізнес-лідерок не лише дозволяє їм реалізувати свій безмежний потенціал, але й сприяє загальному процвітанню суспільства", – зауважила Амна Аджмал, виконавча віцепрезидентка з розвитку бізнесу Mastercard у країнах Східної Європи, Близького Сходу та Африки.

6 червня відбудеться урочиста офлайн-церемонія в Дубаї, під час якої будуть оголошені переможці конкурсу. Всього буде 15 категорій, від креативного лідерства до соціального впливу та особистих досягнень.

Кандидаток, які пройшли до фіналу, буде оцінювати впливовий суддівський комітет, складений з провідних фахівців галузі, які визначатимуть досягнення та новаторство жінок-підприємиць.

Компанія Glovo оголошує конкурс для стартапів: що очікують переможці.

Рерайт: Користувачі можуть отримати додаткову інформацію за допомогою довідкового сервісу.

Премія "Жінки-лідери малого та середнього бізнесу" була започаткована у 2022 році. Вона є платформою для підтримки та заохочення жінок-підприємиць, які своїм прикладом надихають майбутні покоління жіночих лідерок у регіоні. У минулому році на конкурс подали понад 4500 заявок.

Нагорода була створена в рамках глобального зобов'язання Mastercard залучити 25 мільйонів жінок-підприємиць до цифрової економіки до 2025 року. Ця мета була досягнута торік, що на два роки раніше запланованого терміну. Нагорода підкреслює відданість компанії своїй меті побудувати більш сталий та інклюзивний світ.

Нагадуємо, що розпочався відбір учасників для отримання національної премії за внесок у розвиток підприємництва — Ukrainian Enterprise Promotion Awards (UEPA). Ця премія призначена для відзначення тих осіб, які сприяють розвитку малого та середнього бізнесу на різних рівнях. Докладніше дивіться у нашому матеріалі.

Познайомтесь з іншими популярними матеріалами:

10 порад від Волта Діснея для малого бізнесу 1. Пам'ятайте про свою місію і візію бізнесу. 2. Будуйте сильний бренд, який буде відомий своїм ім'ям. 3. Розвивайте та підтримуйте відмінний сервіс для клієнтів. 4. Інвестуйте у навчання своїх співробітників. 5. Створюйте виняткові продукти та послуги, які задовольнять потреби вашої аудиторії. 6. Будьте відкриті до новітніх технологій і інновацій. 7. Підтримуйте чесність і відкритість у відносинах з клієнтами та партнерами. 8. Вивчайте ринок та конкурентів, щоб завжди бути в курсі останніх тенденцій. 9. Не бійтеся ризикувати, але робіть це розумно та обдумано. 10. Завжди пам'ятайте, що клієнт - це основа вашого бізнесу, тож завжди слухайте їхні побажання та відгуки.

Українські підприємці можуть отримати грант у розмірі до 1 млн євро від Німеччини, якщо вони відповідають умовам програми.

Журнал Forbes визначив найкращих роботодавців в Україні.