Мережа Lightning стане доступною для 100 000 клієнтів Relai.

  • 13.03.2024 11:19
  • 2 хвилини читання
Мережа Lightning стане доступною для 100 000 клієнтів Relai.

Швейцарська компанія Relai, яка спеціалізується на біткоїні, оголосила про співпрацю з Blockstream та Breez для впровадження мережі Lightning для 100 000 її європейських клієнтів. Про це повідомляє Bitcoin Magazine.

Хмарні вузли Greenlight від Blockstream та набір інструментів SDK від Breez допоможуть Relai використовувати переваги Lightning, зберігаючи при цьому контроль над засобами користувачів.

"Біткоїн - це надійні гроші. Lightning - це майбутнє біткоїна. Точно таким чином кошти будуть переміщуватися по всьому світу у ХХІ столітті. Тому Lightning є стратегічним напрямом діяльності Relai і стане невід'ємною частиною нашої місії - простого та безпечного поширення BTC серед мільйонів людей", - заявив генеральний директор Relai Юліан Лінігер.

Інтеграція Lightning у платформу Relai - це тільки початок її стратегії щодо розширення європейського ринку. Relai планує отримати ліцензію MiCA для надання своїх послуг у всій Європі, що буде важливим кроком в досягненні мети зробити біткоїн доступним для мільйонів користувачів у всій Європі.

Що важливо знати про Relai

У 2020 році було засновано стартап Relai AG Джуліаном Лінігером та Адамом Біліканом. Головний офіс компанії розташований в Цюріху, Швейцарія. Їхній застосунок, також називається Relai, спочатку був створений для зберігання та інвестування у BTC.

Додаток планує працювати на європейському ринку. За допомогою підтримки мережі Lightning, користувачі зможуть швидко відправляти, отримувати та купувати невелику кількість BTC.

Що стало початком

Перший раз про наміри запровадження мережі Lightning Network засновники Relai оголосили минулого року на конференції Plan B у Лугано.

Спочатку підтримка Lightning була доступна лише в рамках закритої бета-версії, яка була доступна лише для обраних користувачів.