Криптовалютний гаманець MetaMask випробовує платіжну онлайн-карту, що інтегрована зі світовою мережею Mastercard, яку представила компанія Baanx.
Згідно з концепцією, платіжна карта MetaMask/Mastercard стане «першим у світі по-справжньому децентралізованим платіжним рішенням Web3». Це дозволить користувачам витрачати свої криптовалютні активи на повсякденні покупки скрізь, де приймаються картки.
На практиці проект об'єднав двох гігантів у своїх галузях: криптогаманець, аудиторія якого перевищує 30 мільйонів активних користувачів на місяць, та традиційну фінансову платіжну систему, кредитні та дебетові картки якої використовуються по всьому світу.
Також слід зазначити, що Mastercard і Nexi уклали партнерство для підтримки платежів відкритого банкінгу.
Ця розробка відповідає раніше опублікованим заявам Mastercard у жовтні 2023 року. Тоді компанія висловила зацікавленість у співпраці з постачальниками некастодіальних гаманців, такими як MetaMask та Ledger, для дослідження нових методів випуску стейблкоїнів та сприяння ончейн розрахункам.
У своєму коментарі для CoinDesk представник Mastercard не дав прямої відповіді, але згадав про минулорічну заяву, в якій зазначався про запровадження компанією ряду інноваційних проєктів у сфері цифрових активів.
- мережа мульти токенів.
- Crypto Credential - інфраструктура блокчейну.
- програма партнерства з ЦБЦБ.
- Ідея створення карт "на стику Web2 і Web3" узяла свій початок.
Mastercard планує почати використовувати відкритий банкінг в одній з країн.
Раніше, щоб підвищити безпеку та взаємодію в екосистемі блокчейнів, компанія Mastercard випустила продукт під назвою «Crypto Credential». Ця ініціатива була результатом співпраці з провідними блокчейнами, такими як Aptos, Avalanche, Polygon та Solana, і спрямована на поширення безпечних транзакцій з блокчейнами.
Зазначимо, що це далеко не остання інтеграція платіжних гігантів з криптокомпаніями. Зокрема, Mastercard співпрацює з виробником апаратних гаманців Ledger. Компанія Visa, у свою чергу, розбудовує співпрацю з блокчейном Solana та працює над впровадженням у свої продукти стейблкоїна USDC.
Нагадаємо, Revolut буде співпрацювати з MetaMask. Співпраця цих компаній дозволить користувачам MetaMask поповнювати свої криптовалютні гаманці з рахунку Revolut.
Зокрема, цифровий банк дозволить здійснювати криптовалютні покупки безпосередньо в гаманці MetaMask у Великій Британії та Європейській економічній зоні (ЄЕЗ), спрощуючи процес додавання криптовалюти в гаманець із самообороною.
Познайомтесь з іншими популярними матеріалами:
Український стартап Neofin оголосив про співпрацю з компанією Mastercard.
Виявлено збір даних у MetaMask і розширенні веб-браузера Avalanche.
Компанія Uber розпочала співпрацю з Mastercard.