MetaMask розпочав тестування платіжної блокчейн-картки Mastercard.

  • 12.03.2024 15:45
  • 4 хвилини читання
MetaMask розпочав тестування платіжної блокчейн-картки Mastercard.

Криптовалютний гаманець MetaMask випробовує платіжну онлайн-карту, що інтегрована зі світовою мережею Mastercard, яку представила компанія Baanx.

Згідно з концепцією, платіжна карта MetaMask/Mastercard стане «першим у світі по-справжньому децентралізованим платіжним рішенням Web3». Це дозволить користувачам витрачати свої криптовалютні активи на повсякденні покупки скрізь, де приймаються картки.

На практиці проект об'єднав двох гігантів у своїх галузях: криптогаманець, аудиторія якого перевищує 30 мільйонів активних користувачів на місяць, та традиційну фінансову платіжну систему, кредитні та дебетові картки якої використовуються по всьому світу.

Також слід зазначити, що Mastercard і Nexi уклали партнерство для підтримки платежів відкритого банкінгу.

Ця розробка відповідає раніше опублікованим заявам Mastercard у жовтні 2023 року. Тоді компанія висловила зацікавленість у співпраці з постачальниками некастодіальних гаманців, такими як MetaMask та Ledger, для дослідження нових методів випуску стейблкоїнів та сприяння ончейн розрахункам.

У своєму коментарі для CoinDesk представник Mastercard не дав прямої відповіді, але згадав про минулорічну заяву, в якій зазначався про запровадження компанією ряду інноваційних проєктів у сфері цифрових активів.

  • мережа мульти токенів.
  • Crypto Credential - інфраструктура блокчейну.
  • програма партнерства з ЦБЦБ.
  • Ідея створення карт "на стику Web2 і Web3" узяла свій початок.

Mastercard планує почати використовувати відкритий банкінг в одній з країн.

Раніше, щоб підвищити безпеку та взаємодію в екосистемі блокчейнів, компанія Mastercard випустила продукт під назвою «Crypto Credential». Ця ініціатива була результатом співпраці з провідними блокчейнами, такими як Aptos, Avalanche, Polygon та Solana, і спрямована на поширення безпечних транзакцій з блокчейнами.

Зазначимо, що це далеко не остання інтеграція платіжних гігантів з криптокомпаніями. Зокрема, Mastercard співпрацює з виробником апаратних гаманців Ledger. Компанія Visa, у свою чергу, розбудовує співпрацю з блокчейном Solana та працює над впровадженням у свої продукти стейблкоїна USDC.

Нагадаємо, Revolut буде співпрацювати з MetaMask. Співпраця цих компаній дозволить користувачам MetaMask поповнювати свої криптовалютні гаманці з рахунку Revolut.

Зокрема, цифровий банк дозволить здійснювати криптовалютні покупки безпосередньо в гаманці MetaMask у Великій Британії та Європейській економічній зоні (ЄЕЗ), спрощуючи процес додавання криптовалюти в гаманець із самообороною.

Познайомтесь з іншими популярними матеріалами:

Український стартап Neofin оголосив про співпрацю з компанією Mastercard.

Виявлено збір даних у MetaMask і розширенні веб-браузера Avalanche.

Компанія Uber розпочала співпрацю з Mastercard.