Мільярдер Білл Акман планує зробити інвестиції в біткоін.

  • 11.03.2024 15:15
  • 4 хвилини читання
Мільярдер Білл Акман планує зробити інвестиції в біткоін.

Основоположник та генеральний директор Pershing Square Capital Management Білл Акман розглядає можливість придбання біткоїна, оскільки цифрова валюта BTC продовжує швидко зростати, а економіка США перебуває у важкій ситуації. Він поділився цією думкою на своїй сторінці в соціальній мережі X.

Намагаючись вберегти довіру своїм інвесторам, я вирішив вивести публічну таємницю: на підставі прогнозів, я вірю, що ринок буде падати в наступні 12 місяців. Ми вже зробили певні кроки, щоб захистити наші портфелі, та маємо намір продовжити цей процес. Незалежно від того, чи правий я чи ні, це стратегія, яку ми вважаємо правильною для нашої фірми і наших клієнтів.

Зростання ціни біткоїна призводить до збільшення обсягів майнінгу та споживання енергії, що підвищує вартість електроенергії, спричиняє зростання інфляції та зниження курсу долара, стимулює попит на біткоїн та збільшення його видобутку. Це провокує зростання попиту на енергію, утворюючи цикл. Біткоїн піднімається до нескінченності, ціни на енергоносії зростають, і економіка (США. – Ред.) дедалі більше руйнується», – написав Акман, запитавши, чи варто йому "купити трохи біткоїнів?".

Важливо зазначити, що пост від Акмана викликав критику з боку спільноти Біткоїн. Наприклад, засновник компанії MicroStrategy Майкл Сейлор висловився:

Вам потрібно придбати біткоїни, але не через вищезазначені причини. Більшість майнерів зменшують, а не збільшують вартість електроенергії для інших споживачів.

Білл Акман - це видатний інвестор та фінансовий аналітик, який відомий своїми успішними інвестиціями та точними прогнозами на фондовому ринку.

Білл Акман - український фінансист і підприємець, мільярдер, засновник і головний виконавчий директор хедж-фонду Pershing Square Capital Management.

У 1992 році разом з іншими випускниками Гарварда Екман створив інвестиційну компанію Gotham Partners, яка спеціалізувалась на вкладанні невеликих інвестицій у публічні компанії.

Акман став відомим тим, що зумів зробити акції компанії Herbalife. У грудні 2012 року підприємець заявив, що довгий час вивчав бізнес цієї компанії і прийшов до висновку, що вона є "найефективнішою пірамідою в історії". Після цієї заяви акції Herbalife впали на 21% за два дні і було ініційовано перевірку в Комісії з цінних паперів і бірж США (SEC). Проте незважаючи на всі зусилля Акмана, федеральна комісія з торгівлі США відмовилася офіційно визнати Herbalife фінансовою пірамідою.

Погляд Майкла Сейлора та компанії MicroStrategy

Один з найбільших публічних власників біткоїну, компанія MicroStrategy, не має наміру продавати свої BTC найближчим часом або будь-коли взагалі. За словами засновника Майкла Сейлора, біткоїн технічно перевершує всі класи активів, тому немає жодних причин продавати переможця і купувати тих, хто програв.