Міністерство цифрової трансформації шукає 8 стартапів, які представлятимуть Україну на заході TechChill і отримають €200 тисяч.

  • 02.03.2024 12:45
  • 3 хвилини читання
Міністерство цифрової трансформації шукає 8 стартапів, які представлятимуть Україну на заході TechChill і отримають €200 тисяч.

Вісім українських стартапів будуть обрані для участі у конференції TechChill, одного з найбільших технологічних заходів у країнах Балтії.

Це згадується у повідомленні Міністерства цифрової трансформації в Telegram.

У цьому році українська делегація вперше візьме участь в TechChill, що відбудеться з 17 по 19 квітня в Ризі.

Щорічно більше ніж 2000 осіб із різних країн світу беруть участь у цій конференції, щоб знайти партнерів або продемонструвати свій продукт провідним міжнародним інвесторам. Ця подія об'єднує підприємців, інвесторів та технічних ентузіастів для обговорення останніх тенденцій, інновацій та можливостей в галузі технологій.

Український стартап Roosh Ventures інвестував у ізраїльський стартап, що може бути для вас цікавим.

Вимоги до початкових підприємств:

  1. Реєстрація в Україні та представлення як український стартап.
  2. Створено робочий прототип.
  3. Ступінь готовності технології (TRL) 5 і вище.
  4. Великий ринковий потенціал - це готовність для залучення інвестицій або впровадження пілотних проєктів.
  5. Термін подачі заявки: 17 березня. Вся інформація та форма заявки доступні за посиланням.

Також учасники конференції матимуть можливість боротися за €200 000 (синдикат інвестиційного призу) та €10 000 (безстроково). Щоб цього досягти, потрібно зареєструватися до 4 березня на Fifty Founders Battle. Це можна зробити тут.

Участь української делегації організовується Міністерством цифрової трансформації України разом із Українським фондом стартапів, YEP Accelerator, Startup Wise Guys та Techosystem за підтримки Western NIS Enterprise Fund, Європейським банком реконструкції та розвитку у співпраці з Seeds of Bravery та Advantage Ukraine.

Нагадаємо, компанія Google запускає нову програму під назвою «Google for Startups Growth Academy: AI for Cybersecurity», до якої приєднуються 17 стартапів з дев'яти країн, включаючи Україну.

Цей проект дозволить учасникам скористатися передовими інструментами, налагодити співпрацю з партнерами та вивчити кращі практики Google.

Ознайомтесь із іншими важливими матеріалами:

Як українські жінки розвивають свій бізнес: аналітичний огляд та приклади успішних стартапів.

Український Інститут Проектор запустив ШІ-стартап - про що його цінність?

Компанія SMOK Ventures залучила $25 млн, які будуть інвестовані у українські стартапи.

За даними: ain.ua