Міхаель ван де Поппе передбачає збільшення вартості Біткоїна на цьому тижні.

  • 01.04.2024 11:45
  • 4 хвилини читання
Міхаель ван де Поппе передбачає збільшення вартості Біткоїна на цьому тижні.

Засновник компанії Eight зібрався розповісти про ситуацію на ринку криптовалют.

Відомий трейдер і стратег криптовалютного ринку Міхаель ван де Поппе поділився своїми думками на своїй сторінці в соцмережі, опублікувавши серію твітів. Засновник компанії Eight поділився своїми роздумами про поточну ситуацію на ринку біткоїнів та альткоїнів.

Фахівець відзначив, що курс BTC стабільно утримується на одному рівні, як і очікувалося. Він також зауважив, що у найближчому майбутньому курс почне зростати.

Біткойн спокійно консолідується. Ключові рівні (нижні таймфрейми): - $67 тис. тримати як підтримку. - $71,7 тис. для останнього виходу на новий рівень до максимуму. Якщо відбудеться одне з цих подій, ймовірно, буде обрано напрямок. Я думаю, що перед зменшенням шансів ми ще раз протестуємо максимум.

Ван де Поппе відзначив, що на графіку котирувань можна виділити кілька важливих рівнів для ціни BTC. На коротких проміжках часу ключовим рівнем опору стала межа в $67 000. Прорив рівня в $71 700 стане явним сигналом до повторного досягнення історичного максимуму ціни (ATH).

За словами ван де Поппе, спочатку курс BTC знову досягне свого максимального рівня ціни, а потім почне зниження перед халвінгом.

Раніше експерт прогнозував, що рух цін на BTC і ETH почнеться у вівторок, 2 квітня 2024 року. Він сподівається, що рівень у $67 000 буде утримано, і ціна BTC почне зростати вже цього тижня. Міхаель також зауважив, що ціни на багато альткоїнів знизилися на 25-40% від свого останнього піку.

"Настрої учасників торгів поступово втрачають свою інтенсивність. Це саме той момент, коли я зацікавлююся різними позиціями та потрапляю на ринок", - зауважив дослідник. "Саме це ви повинні робити. Потрібно бачити консолідацію не як привід для розчарування, а як нову можливість заробити".

Інвестор також відзначив, що дослідив динаміку курсу BTC по відношенню до Ethereum (ETH). Аналітик зафіксував невелике зростання ціни.

Це ще нічого не означає, але можна розглядати це як попередження про майбутню потужність Ethereum.

Фахівець наголосив, що в цій екосистемі досі існує значний потенціал для подальшого розвитку.

Що відбувається на ринку біткоінів?

Покупці вдало захистили рівень $69 500, після чого ціна прорвала середню ковзну MA 20. Лінія RSI перетнула експоненціальну середню ковзну EMA 21 знизу вгору. В цілому це може створити можливість для активу атакувати рівень опору близько $71 800. На графіку помітне значне стискання діапазону Смуг Боллінджера, що зазвичай передує різкому руху цін інструменту.

Учорашня денна свічка закрилася над позначкою $69 500 і за даними CoinGlass спостерігається велике скоплення ліквідності на рівнях $72 000 і $68 700 за останні три дні. Тому можна очікувати зростання Біткоїна до рівнів $71 800 – $72 000 в найближчий час. У випадку невдачі в переломленні цієї зони можна очікувати відступ до рівня POC ($67 500).

Ми раніше пояснювали, чому 1 квітня має важливе значення для Dogecoin, Bitcoin Cash та Litecoin.

Можливо, вас зацікавить це.

  • Ключові альткоїни для покупки під час падіння.
  • Три найкращі котячі меми цього тижня.
  • Криптовідвідувач пояснює, чому SEC перевіряє Ethereum.