На аукціоні був представлений легендарний блокнот під назвою "Купуйте Bitcoin".

  • 23.04.2024 08:45
  • 2 хвилини читання
На аукціоні був представлений легендарний блокнот під назвою "Купуйте Bitcoin".

На платформі Scarce City розмістили блокнот із написом "Купуй Bitcoin" на аукціоні. Цю інформацію опублікували на сайті майданчика.

Торги триватимуть до 24 квітня включно. На даний момент найвища ставка складає 2,1 BTC або близько $140 000. Лідером зараз є учасник під ніком Jeff, проте обстановка може змінитися.

Згідно з правилами аукціону, мінімальний «крок» (збільшення ставок) складав 0,05 BTC до того часу, поки ціна не досягла 2 BTC. Після цього «крок» зрос до 0,1 BTC. У 2019 році власник блокнота Крістіан Лангаліс вже продав 21 копію свого оригіналу (всі виконані ним власноруч) за середньою ціною в 0,8 BTC за кожен з екземплярів.

Оригінальна історія

У липні 2017 року голова Федеральної резервної системи Джанет Єллен виступала на Конгресі. 22-річний біткоїнер та інтерн у лібертаріанській організації Cato Institute Крістіан Лангаліс розташувався так, щоб його помітили в кадрі відеокамери. Під час виступу Єллен він показав блокнот з закликом купувати біткоїни.

Лангалісу винесли зі залу Конгресу, але він став знаменитістю серед прихильників Біткоіну по всьому світі. Негайно після події він отримав близько 7 BTC у вигляді пожертв від інших біткоїнерів. Курс криптовалюти зріс на 3% того самого дня.

Становлення у будь-якій області державної діяльності, пов'язане з гарячими дискусіями між загонами, сторонами і фракціями.

Представники уряду та центробанку США постійно висловлюють свою негативну думку про Біткоїн. Проте на офіційних рахунках уряду вже накопичилась 200 000 BTC, що робить його одним з найбільших власників криптовалюти в світі. Усі біткоїни були отримані в результаті конфіскації активів за рішенням суду.