На аукціоні Sotheby's було продано запис альбому "Ordinals" за сумою $254 000.

  • 23.01.2024 13:34
  • 3 хвилини читання
На аукціоні Sotheby's було продано запис альбому "Ordinals" за сумою $254 000.

Цифровий образ Genesis Cat, який був внесений в блокчейн Біткоїна за допомогою протоколу Ordinals командою проєкту Taproot Wizards, був проданий на аукціоні Sotheby's за $254 000. Про це повідомляє CoinDesk.

Джерело: Сотбіс

Зображення художника Taproot Wizards Франциско «FAR» Аларкона було показано на продажу на Sotheby's у рамках більш широкого аукціону Ordinals. Аукціон розпочався 12 січня і завершився в понеділок. Ціна продажу Genesis Cat перевищила оцінну вартість лоту більш ніж у 12 разів, що оцінювалася від $ 15 000 до $ 20 000.

Графіка була представлена в рамках розпродажу Ordinals Curated Sale, що складається з 19 різноманітних лотів, виконаних 11 художниками. Загальна вартість проданих робіт становила 1,1 млн доларів.

Керівник відділу маркетингу компанії Taproot Wizards, Ден Хелд, повідомив, що прибуток від продажу Genesis Cat буде спрямовано на підтримку проєкту та компенсацію художнику.

Продажі на Sotheby's.

Перший раз аукціон Sotheby's поставив на продаж запис Ordinals у грудні 2023 року. Ця колекція належала BitcoinShrooms, створена художником під псевдонімом Shroomtoshi.

BitcoinShrooms складалася з більше ніж 200 елементів, зокрема частина з них була присвячена історії Біткоїна. У колекцію також входили культові меми про цей цифровий актив та твори з участю всесвітньовідомих персонажів, таких як Бетмен, Залізна людина та Супер Маріо.

Аукціон пройшов у період з 6 по 13 грудня, загалом було продано три записи на суму 450 000 доларів.

Інвестиції в Ordinals-стартап дають можливість фінансової підтримки проекту.

Зовсім недавно, в листопаді 2023 року, компанія Taproot Wizards отримала фінансування у розмірі 7,5 млн доларів для створення своєї команди стартапу.

Проєкт Taproot Wizards використовує вирішальні записи для створення так званих «магічних Інтернет-файлів JPEG». Керівників цього стартапу надихає ідея запропонувати користувачам колекцію зображень чарівників у Microsoft Paint, які нагадують про біткоїн-мем 2013 року: «магічні Інтернет-гроші».