На біржі Binance спостерігається значне зменшення обсягу торгів. Що стало причиною цього?

  • 28.05.2024 15:15
  • 3 хвилини читання
На біржі Binance спостерігається значне зменшення обсягу торгів. Що стало причиною цього?

Зараз основні активи втрачають від 70% до 95% свого торгового обсягу, але поки що неясно, що спричинило таке різке зниження.

Згідно з доповіддю CoinGlass, на біржі Binance відзначається значний спад обсягів торгів, ймовірно, через застосування торгових ботів, які використовуються для стабілізації ринку та забезпечення ліквідності. На даний момент основні активи втрачають від 70% до 95% свого обсягу.

Що сталося з #Binance? Чи всі роботи пішли на страйк? @binance @_RichardTeng pic.twitter.com/2bSfiGxBbn - CoinGlass (@coinglass_com) 28 травня 2024 року

Різке падіння величезне в кількісному вираженні. Деякі активи зазнали стрімкого зменшення. Наприклад, обсяг Pepe скоротився більш ніж на 97,5%, Bitcoin — на 62%, а Solana — на 88,9%. Очевидно, це може призвести до проблем з ліквідністю, повідомляє U.Today.

Однією з можливих причин, чому це стається, є несправність у роботі торгових ботів, які підтримують рівновагу ліквідності на ринку. Вони широко використовуються трейдерами для виконання різних функцій, таких як арбітраж, маркет-мейкінг та інші.

Якщо якийсь критичний бот вийде з ладу, це моментально призведе до значного зниження торгівельної активності і різкого зменшення обсягу транзакцій. Такі боти широко використовуються на біржах, і вони є важливою частиною безперебійної торгівлі.

Існує багато причин для відключення ботів - це може бути технічні неполадки, оновлення або обслуговування на платформі; ще однією причиною можуть бути зміни в політиці або обмеження API зі сторони Binance.

Раніше ми повідомляли, що Binance стартує два нових сервіси для торгівлі на ринку спот та ф'ючерсів.

Ця інформація може бути для вас цікава.

  • 10 найкращих роботів для торгівлі криптовалютами.
  • Як звичайні інвестори обіграли Волл-стріт
  • Трикутний арбітраж в криптовалютах - це стратегія торгівлі, коли трейдер використовує відмінності у цінах на криптовалютні активи на різних біржах для отримання прибутку. Такий підхід полягає в покупці та продажу криптовалют за різними курсами на різних ринках одночасно, використовуючи перевагу невеликих відмінностей в цінах між ними.