На Dogecoin можна помітити значний приплив нових адрес. Як ця криптовалюта реагує на таку ситуацію?

  • 02.02.2024 15:45
  • 3 хвилини читання
На Dogecoin можна помітити значний приплив нових адрес. Як ця криптовалюта реагує на таку ситуацію?

Доджкоїн успішно набирає обертів незабаром перед потенційним включенням до списку на платіжній платформі Ікс.

В мережі Dogecoin спостерігається значний ріст активності. За останній тиждень було створено понад 890 000 нових адрес, і коефіцієнт прийняття становить 86%. Це означає, що нові користувачі здійснюють свої перші транзакції.

Таке оживлення можна пояснити двома важливими подіями: випуском культової гри Doom на блокчейні Dogecoin та появою чуток про можливу інтеграцію Dogecoin з платіжною платформою X.

На протязі останніх 7 днів було створено понад 890 000 нових адрес Dogecoin. Також значно зросла активність, оскільки нова швидкість ухвалення досягла неймовірних 86% після того, як нові користувачі здійснили свої перші транзакції. https://t.co/sVl5CEGkou pic.twitter.com/0LxATAEGaO - IntoTheBlock (@intotheblock), 1 лютого 2024 року

За допомогою протоколу, який дозволяє зберігати значні обсяги інформації у блокчейні, було здійснено портування гри Doom на криптовалюту Dogecoin. Гра Doom була назавжди вплетена в мережу Dogecoin, використовуючи лише її блокчейн для зберігання ігрової інформації. Хоча це можна вважати лише як грайливий маркетинговий прийом, все пройшло успішно: усю необхідну ігрову інформацію вдалося витягнути.

Проте, важливішим фактором відновлення інтересу, можливо, є потенційне використання Dogecoin на платіжній платформі Х. Інтеграція в більш широкі платіжні системи може стати переломним моментом для корисності Dogecoin, перетворюючи його з жартівливої мем-монети на життєздатний інструмент для мікротранзакцій.

Реагуючи на зміну ціни Dogecoin

Аналізуючи графік ціни Dogecoin, можна зазначити, що ця валюта може пережити зростання. На даний момент Dogecoin має рівень підтримки близько $0,078, який, якщо вдасться зберегти, може стати точкою виходу на зростання. Наступна значима ціль розташована недалеко від рівня опору $0,088.

Пробій вище цього рівня може відкрити шлях для Dogecoin досягнути позначки $0,09, а якщо волатильний рух продовжиться, то можливе досягнення психологічної межі $0,1.

Попередньо ми згадували про те, що заборонників Dogecoin закликають підвищити рівень безпеки через часті випадки хакерських атак.

Вам, можливо, буде цікаво:

  • Доґекоїн 10 років: як монета зустріла свій ювілей
  • За два місяці стали мільйонерами через Dogecoin чимало людей.
  • Скільки людей мають володіння 1 Dogecoin?