На який відсоток є ймовірність зростання вартості Біткоїна до позначки $70 тис. до кінця квітня, за прогнозами?

  • 16.02.2024 13:30
  • 4 хвилини читання
На який відсоток є ймовірність зростання вартості Біткоїна до позначки $70 тис. до кінця квітня, за прогнозами?

Біткоїн продовжує зміцнюватися в умовах спаду світового ринку, і багато експертів передбачають його стабільний ріст. Засновник Lyra і колишній трейдер опціонами з Уолл-стріт Нік Форстер стверджує, що є шанс один до п'яти, що до кінця квітня Біткоїн досягне позначки в $70 000.

"Ринки Lyra показують наближено 20% ймовірність того, що Біткоїн досягне нових історичних максимумів (торгуючись вище $70 000) до 26 квітня", — повідомив Нік Форстер у інтерв'ю CoinDesk.

Згідно з його висловлюваннями, трейдери на Lyra правильно прямували до недавнього руху BTC вище $50 000. Вони вважають малоймовірним рекордний рух вище $70 000 до кінця квітня, альтернативний розвиток подій може бути несподіваним.

Це сталося через те, що протягом трьох тижнів Біткоїн зрос на 35% і досяг $52 000, що становить найвищий показник з кінця 2021 року. Це свідчить про потужний розвиток ринку, що зумовлений значними притоками в інвестиційні фонди, базуючіся в США.

Криптотрейдери згодні, що Bitcoin може зазнати подальшого зростання, тому що фіскальна політика у США залишається найбільш стимулюючою в останні роки, що компенсує високі процентні ставки. У квітні також очікується скорочення винагороди за майнінг удвічі, а ймовірність глобальної рецесії знизилася до найнижчого рівня з грудня 2021 року, що сприяє прийняттю ризиків у всіх куточках фінансового ринку.

Цікава історія: Трейдер зумів передбачити ціну Біткоїна і заробив $77 400 - як це сталось?

Нік Форстер згадав, що опціони - це похідні, які дають покупцеві право, але не зобов'язання, купувати або продавати базовий актив за заздалегідь визначеною ціною у майбутньому. Опціон "call" дозволяє право на купівлю активу, а опціон "put" - на продаж. Те, як опціони оцінюються в певний момент часу, дає підказку про те, куди досвідчені трейдери бачать рух ринку в найближчі тижні та місяці.

Згідно з даними DeFiLlama, Lyra є найбільшим у світі майданчиком для децентралізованих криптовалютних опціонів. На ньому відбувається половина всіх опціонних угод на глобальній децентралізованій біржі (DEX), що складає $32 млн за останні 24 години.

Раніше ми повідомляли, що Біткоїн досяг нового історичного піку в Японії: його вартість піднялася до ¥7 819 90. Попередній рекорд, встановлений у Японії 12 листопада 2021 року, становив ¥7,3 млн.

Експерти пояснюють зростання ціни флагманського активу шляхом поєднання кількох факторів. Це пов'язано з економічною політикою Японії, скороченням курсу єни до 33-річного мінімуму щодо долара, збільшенням кількості іноземних туристів через послаблення валюти, світовими трендами та використанням цифрових активів в Азійсько-Тихоокеанському регіоні.

Познайомтесь з іншими популярними матеріалами:

По гострику ножа: як заробляють трейдери на продажу акцій у короткий термін та чому саме такі інвестиції вважаються найбільш ризиковими.

Криптоопціони та ф'ючерси: Як заробити на похідних інструментах криптовалютного ринку.

Усереднення вартості долара: Стратегія для криптоінвесторів, які планують тривалий період вкладення коштів.