На яку суму був проданий "легендарний сатоші"?

  • 26.04.2024 09:31
  • 3 хвилини читання
На яку суму був проданий "легендарний сатоші"?

ViaBTC продала четвертий за історією "епічний сатоші" за 33,3 BTC (понад $2,1 млн)

Майнінговий пул ViaBTC виставив на аукціон свій "епічний сатоші" і продав його за 33,3 біткоїна, що дорівнює понад $2,1 млн на момент продажу. Аукціон, який відбувався на біржовій платформі CoinEx, був дуже палким, оскільки колекціонери та ентузіасти змагалися за цей сатоші.

Термін "епічний сатоші" використовується для позначення першого сатоші (найменшої одиниці Біткоїна) у кожній епохі халвінгу. Халвінг відбувається близько кожні чотири роки, коли винагорода для майнерів Біткоїна зменшується. Ці "епічні сатоші" входять до системи нумерації Ordinals, яка класифікує сатоші з урахуванням їх рідкісності та значущості в історичних етапах розвитку Біткоїна.

Недавно ViaBTC видобув блок 840 000, почавши четвертий халвінг Біткоїна і отримавши цей "епічний сатоші" в процесі. Аукціон розпочався зі ставки в 1 BTC, учасники боролися і підняли ціну до переможної ставки в 33,3 BTC.

Цікаве на тему: Ризики та переваги від покупки недавно запущених криптовалют.

Нумераційна схема Ordinals вразила встановлення суперечок і ажіотажу від моменту її створення, відкривши новий ринок для колекціонерів та інвесторів. Рівні рідкісності в цій системі коливаються від "звичайних" до "міфічних", причому "епічні сатоші" виділяються як одні з наїбільш рідкісних та затребуваних саме спочатку.

На ринках, де торгують Ordinals, спостерігається збільшена активність, і ціни на рідкісні сатоші значно перевищують їхню дійсну вартість.

Аукціон продажу цих рідкісних сатоші за суму понад $2,1 млн підтверджує культурне та історичне значення, яке вони мають для спільноти біткоїн. Оскільки екосистема біткоїн продовжує розвиватися, очікується, що ринок рідкісних сатоші та пов'язаних з ними активів буде зростати.

Нагадаємо, що Біткоїн наближається до "хреста смерті". Це свідчить про можливу цінову нестабільність з ризиком зниження нижче $60 000 за BTC. Проте деякі експерти вважають, що цей спад може стати вигідною можливістю для учасників ринку.

Ознайомтесь з іншими улюбленими матеріалами.

5 ознак краху Bitcoin, які призведуть до завершення бичого циклу

Наразі Tesla утримує в якості своєї інвестиції біткоїни.

Якщо Маск вклав би гроші в Біткоїн замість Twitter, його прибуток був би набагато більшим.

За даними з Bitcoin Magazine.