На Лондонській фондовій біржі буде торгуватися біткоїн-ETN.

  • 12.03.2024 09:01
  • 3 хвилини читання
На Лондонській фондовій біржі буде торгуватися біткоїн-ETN.

Лондонська фондова біржа (LSE) оголосила про своє рішення приймати заявки на біржові нотатки (ETN) на біткоїн. Цей крок є частиною зусиль LSE щодо розширення своїх пропозицій та надання інвесторам можливості доступу до біткоїна, йдеться у прес-релізі біржі.

LSE повідомляє, що запропонований ETN має фізичне забезпечення і не є левериджем. Він має надійну та загальнодоступну ринкову ціну.

Прийняття заявок на біткоїн-ETN свідчить про зростаючий попит на інвестиції у BTC серед традиційних інвесторів та установ. Чим більш популярним стає біткоїн, тим частіше фінансові інститути шукають способи включити його до свого портфеля пропозицій.

Прийом заявок на біткоїн-ETN на LSE свідчить про розвиток нормативно-правової бази, що стосується біткоїну. У той час як у багатьох юрисдикціях уточнюється ситуація з регулюванням, установам стає все зручніше пропонувати своїм клієнтам різні продукти, пов'язані з цим віртуальним активом.

Біржові ноти на біткоїн - це вид облігацій, які відображають колективне власність акцій на біткоїн, іншими словами, інвестиції в криптовалюту через стандартні фінансові інструменти. Такі ноти дозволяють інвесторам здійснювати операції на біткоїн без необхідності фізичного володіння цією криптовалютою.

Біржові ноти на біткоїн (ETN) - це фінансові інструменти, які надають інвесторам шанс брати участь у коливаннях цін на біткоїн, не володіючи активом безпосередньо.

Ці фінансові інструменти випускаються спеціалізованими фінансовими установами та торгуються на регульованих біржах, подібно до акцій чи облігацій. ETN з біткоїна відслідковують ціну біткоїна та надають інвесторам можливість спекулювати на змінах його вартості, уникаючи при цьому технічних та юридичних труднощів, пов'язаних з купівлею та зберіганням криптовалюти.

Отже, ЕТН є зручним способом додавання біткоїна до інвестиційного портфелю, надаючи простоту та зручність традиційних фінансових інструментів, при цьому відкриваючи можливість отримання прибутку від коливань на ринку.

Запуск біткоїн-ETF - це важлива подія на фінансовому ринку, оскільки він дозволить інвесторам отримати доступ до цифрової валюти без необхідності безпосереднього її придбання.

У першій половині січня цього року Комісія з цінних паперів і бірж США затвердила партію спотових біткойн-фондів, які стали одними з найуспішніших запусків ETF в історії. Лише минулого тижня обсяг торгів ETF перевищив $33 млрд, зазначив аналітик Bloomberg ETF Джеймс Сейффарт.

Засновник компанії MicroStrategy Майкл Сейлор відзначив, що поява спотових біткоїн-фондів спричинила десятирічну інституціональну "золоту лихоманку".