На платформі Binance був виявлений ще один "епічний сатоші".

  • 03.05.2024 08:30
  • 3 хвилини читання
На платформі Binance був виявлений ще один "епічний сатоші".

Один з чотирьох рідкісних "епічних сатошів", згідно з визначенням протоколу Ordinals, був виявлений та виведений з біржі Binance. Про це повідомляє Bitcoin Magazine.

Ці унікальні сатоші, які можна розпізнати тільки за допомогою спеціального програмного забезпечення, є одними з найбільш важливих та рідкісних в історії Біткоїна. Хоча у Біткоїна є жорстке обмеження на 2,1 квадрильйон сатоші, або 21 мільйон BTC, протокол не відстежує їх окремо. Цей ряд ідентифікується тільки в Ordinals, протоколі другого рівня, який базується на Біткоїні.

Термін "епічний сатоші" відноситься до першого блоку сатоші кожного періоду половинення Біткоіну, яке відбувається близько раз у чотири роки. У цьому випадку користувач Binance скасував транзакцію, яка містила "епічний сатоші" з блоку 420 000 Біткоіна, видобутого у 2016 році. Binance не могла ідентифікувати та зберегти для себе UTXO, який містив ці цінні сатоші.

Аналіз блокчейну вказує на те, що цей набір невитрачених виходів транзакцій (UTXO), класифікований як Ordinals та містить суму в 1575000000000000 сатоші, був переміщений до гаманця користувача після того, як він придбав та відправив біткоїни.

Його унікальність можна порівняти з виграшем у лотерею, оскільки на сьогодні існує лише чотири таких «епічних сатоші». Загалом їх буде створено 28 під час наступних халвінгів.

"Епічні сатоші" - це термін, який використовується для означення великих сум криптовалюти Bitcoin.

"Епічні сатоші" - це частина системи Ordinals, яка розподіляє найменші одиниці біткоїна в залежності від їх рідкісності та важливості на різних етапах розвитку основного цифрового активу.

Нумерація системи Ordinals виникла і викликала бурхливі обговорення та зацікавленість з моменту свого запровадження, відкривши нові можливості для колекціонерів та інвесторів. Рівні рідкісності в цій системі коливаються від звичайних до міфічних, при цьому епічні сатоші визначаються як одні з найрідкісніших та найбільш популярних монет, оскільки вони виходять лише один раз на епоху, безпосередньо після халвінгу.

Скільки грошей можна заробити на "епічних сатошах"?

На останніх ринках, що спеціалізуються на порядкових числах, спостерігається збільшена активність. Ціни на рідкісні сатоші значно перевищують їхню номінальну вартість. Наприклад, нещодавно майнінговий пул ViaBTC продав на аукціоні "епічне сатоші", видобутий у квітні цього року за 33,3 BTC.