На платформі Coinbase відбулася серйозна аварія.

  • 14.05.2024 07:31
  • 3 хвилини читання
На платформі Coinbase відбулася серйозна аварія.

Американська біржа Coinbase зазнала серйозної поломки, що призвело до недоступності її сервісів для користувачів на стаціонарних та мобільних пристроях. Про це інформується на офіційному сайті торгової платформи.

Збій стався ще зранку 14 травня і триває до цього часу. При спробі відкрити сайт з'являється повідомлення про помилку "503 Сервіс тимчасово недоступний". За думкою фахівців, ймовірною причиною цього є те, що сервери перебувають на технічному обслуговуванні або перевантажені.

Оголошення на веб-сайті біржі. Взято з: Coinbase.

Офіційний сервіс підтримки Coinbase Support повідомив, що встановлюють причину неполадок і працюють над їх виправленням. Також зазначили, що кошти користувачів знаходяться в безпеці.

Coinbase - це криптовалютна біржа з сидітельством в Сан-Франциско, Каліфорнія. Заснована в 2012 році Браяном Армстронгом та Фредом Ейхорном. Coinbase дозволяє користувачам купувати, продавати та зберігати різні криптовалюти, такі як Bitcoin, Ethereum, Litecoin та інші. Компанія також надає послуги з обміну та електронних гаманців для зручного управління криптовалютними активами. Зараз Coinbase є однією з найбільших та найвідоміших криптовалютних бірж у світі.

Койнбейс - одна з найбільших та найстаріших бірж у галузі біткоїну. Ще в 2012 році проєкт на стадії розробки підтримав бізнес-інкубатор Y Combinator під керівництвом Пола Грема. У жовтні 2012 року на торговельному майданчику стартували перші операції з BTC. До Браяна Армстронга як співзасновник приєднався Фред Ерсам.

У листопаді 2018 року компанія Coinbase досягла оцінки у $8 млрд, що було вісім разів більше, ніж планував засновник Брайан Армстронг.

На сьогоднішній день Coinbase є другою найбільшою біржею за торговим обсягом після Binance і третьою за загальним балансом біткоїнів у світі.

Недоліки у функціонуванні біржі

Зазначимо, що це вже не перший великий збій в історії Coinbase. Наприклад, 28 лютого сталася аналогічна ситуація під час зростання курсу біткоїна, через що облікові записи багатьох користувачів також були заблоковані.

Армстронг пояснив перерви через "великий наплив трафіку", що завантажив інфраструктуру біржі.