На ринку цифрової ідентифікації з'явився новий універсальний інструмент.

  • 16.05.2024 06:46
  • 5 хвилин читання
На ринку цифрової ідентифікації з'явився новий універсальний інструмент.

Стартап Humanity Protocol зібрав $30 млн та був оцінений у $1 млрд. Він має намір висунути виклик таким проєктам, як Worldcoin.

Humanity Protocol - це стартап, який спеціалізується на верифікації та онлайн-ідентифікації, і отримав нове фінансування, що дозволило йому стати єдинорогом менш як за рік.

Початкове підприємство розробляє систему ідентифікації на основі технології блокчейн, яка розпізнає осіб за допомогою сканування їх долонь.

Компанія Kingsway Capital очолила раунд початкового фінансування, в якому також взяли участь Animoca Brands, Blockchain.com і Shima Capital як інвестори. Засновник Теренс Квок повідомив, що компанія також отримала приблизно $1,5 млн від впливових крипто-фігур у рамках раунду «ключових лідерів громадської думки».

Створена наприкінці попереднього року, протокол Humanity планує використати новий капітал для розширення своєї команди, яка налічує понад 20 учасників, а також для укладення нових партнерств, оскільки зацікавленість у подібних ідентифікаційних платформах зростає.

«Усе більше значення набуває концепція ідентичності, - сказав Квок. - Ми розглядаємо штучний інтелект. Ми дивимося на всі ці підроблені відео, які з’являються».

Цікавою темою була обговорена на XXIV Конференції з платежів та кібербезпеки EMA у 2024 році. Обговорювалися питання кібербезпеки у фінансових установах, регулювання на ринку платежів і плани подальшого розвитку.

За словами Квока, стартап планує запустити свою тестову мережу в другому кварталі, і на даний момент список очікування складає близько 500 000 користувачів. Засновник компанії додав, що спочатку планується випустити програму, яка використовуватиме камеру телефону для сканування відбитків долонь людей, щоб визначити їхню особу.

Наступним кроком буде впровадження ще одного рівня безпеки, який базується на мережі вен на долоні людини і потребує невеликої інфрачервоної камери, яка може бути підключена до смартфону. За словами Квока, ця система може допомогти фінансовим платформам здійснювати процеси "пізнай свого клієнта" (KYC) або навіть використовуватися для входу до фізичних приміщень, серед іншого (наприклад, для заселення в готель).

«Вам буде надано можливість ввійти до офісної будівлі за допомогою сканування долоні».

Компанія також планує випустити новий крипто-токен, ще не визначений, який можна буде використовувати для оплати верифікаційних внесків. Обидва останні раунди фінансування були проведені за допомогою простих угод для майбутніх токенів, відомих в галузі як SAFT.

Протокол Humanity - це не єдиний криптопроект, що намагається об'єднати біометрію та блокчейн. Worldcoin, співзасновником якого є генеральний директор OpenAI Сем Альтман, використовує пристрій під назвою орб для сканування очей людей і надання їм цифрової ідентичності, що показує "доказ особи". Однак цей проект стикнувся з численними регуляторними перешкодами по всьому світу через стурбованість щодо конфіденційності даних та питань безпеки.

Квок зазначив, що використання біометричних даних стає все більш поширеним у останні роки, вказуючи на використання технології FaceID компанією Apple Inc. у своїх iPhone. Він зазначив, що система Humanity Protocol не є такою інвазивною.

"Це не ваше обличчя і не ваші очі", - він сказав. - "Це набагато менш антиутопічно".

ознайомлення з іншими популярними матеріалами.

Які збитки понесли фінансові шахраї в 2023 році?

Кіберризик у фінтех входить до складу процесу управління операційним ризиком.

Жовтень 15, 2021 Служба безпеки України (СБУ) виявила ряд уразливостей в Податковій реформі та роботі органів податкової служби, які можуть загрожувати сплаті податків. Про це повідомляє видання Forbes.

За інформацією з сайту bloomberg.com.