На ринку збільшується попит на записи у форматі ordinal

  • 18.03.2024 12:45
  • 3 хвилини читання
На ринку збільшується попит на записи у форматі ordinal

У понеділок рано вранці 18 березня, мінімальна ціна запису Ordinals NodeMonkes зросла майже на 50% за останні 24 години, перевищивши ринкову капіталізацію Bored Ape Yacht Club. Ці відомості були надані сервісом CoinGecko.

Перелік топ-5 колекцій NFT за обсягом капіталізації. Взято з джерела: CoinGecko.

На обід, 18 березня, за київським часом ціна NodeMonkes за останні 24 години зросла на 48,3%, до 0,8 BTC, а ринкова капіталізація збільшилася приблизно до $543 млн, що зробило її другою за величиною колекцією NFT.

Продажі NodeMonkes вийшли на новий рівень, збільшившись на 140,8% за останні 24 години і досягнувши обсягу продажів у розмірі $5,1 млн, за даними CryptoSlam.

Згідно з даними CoinGecko, інші колекції на блокчейні Біткоїна, такі як Ordinal Maxi Biz, Quantum Cats, Bitcoin Puppets, також показують шалене зростання.

Проект NodeMonkes - це ініціатива, яка спрямована на розвиток та популяризацію моніторингу вузлів в мережі. Ця ідея спрямована на полегшення управління мережею та забезпечення її надійності. Учасники проєкту працюють над створенням інструментів та програмного забезпечення для автоматизації процесу моніторингу та контролю вузлів. Беручи участь у цьому проєкті, вони сприяють покращенню ефективності та безпеки роботи мережі.

Колекція під назвою NodeMonkes була випущена у грудні 2023 року, і початкова ціна за екземпляр почалася з $9000. Проте вже незабаром цифрові зображення піксельних мавп на блокчейні Біткоїна стали серією записів Ordinals, яка найбільше продавалася. В результаті ціна однієї з "мавп" збільшилася до $1 мільйону минулого понеділка, 11 березня.

Учасники ринку очікують, що така інтенсивність угод з записами Ordinals буде тривати протягом всього березня.

Попит на колекцію котів Квантової фізики

Колекція Quantum Cats на блокчейні Біткоїна дуже популярна серед любителів. Цей проєкт належить компанії Ordinals Taproot Wizards.

5 лютого було розпродано першу партію у 3000 екземплярів книги "Quantum Cats", що призвело до прибутку близько $13 млн для проєкту Taproot Wizards.