На вершині гори Еверест планують підняти прапор з логотипом Біткоїну.

  • 29.02.2024 13:00
  • 4 хвилини читання
На вершині гори Еверест планують підняти прапор з логотипом Біткоїну.

23-річний користувач Дадван Юсуф має намір підняти помаранчевий прапор із символікою біткоїна на верхівку гори Еверест, щоб привернути увагу до проблеми глобальної фінансової грамотності. Про це повідомляє Cointelegraph.

Біткоїнер задумався про підкорення найвищої гори світу в квітні-травні. За його словами, ця подорож має на меті звернути увагу на "глобальну нерівність у доступі до фінансової освіти". Юсуф народився в Іраку, але на сьогоднішній день він має бізнес у Дубаї. Станом на січень 2022 року його капітал уперше перевищив 300 мільйонів доларів. Зазначається, що в 2011 році він інвестував у біткоїни близько 340 доларів.

Важливо відзначити, що багато альпіністів, які вперше підкорили вершину Евересту, не були підготовлені до таких суворих природних умов. Наприклад, у 2023 році 18 людей загинули під час спроби досягти найвищої точки світу, багато з них опинилися в "зоні смерті" на висоті понад 8000 метрів.

Ще однією з проблем Евересту стало сміття. Альпіністи викидають кисневі балони, їжу, похідне обладнання на шляху до вершини. Юсуф заявив, що у його планах входить забрати все з собою.

"Я планую не залишати жодних слідів, зокрема прапорів. Збереження первозданної природи Евересту для мене має велике значення. Я зроблю все можливе, щоб мій вплив був мінімальним і залишу лише сліди за собою. Біткоїн кардинально змінив моє життя з моменту свого появи. Зараз, коли його курс наближається до історичного максимуму, я планую поставити прапор Біткоїна на вершині світу", – повідомив Юсуф.

Важливість освіти полягає в тому, що вона дає людині можливість отримати знання, розвивати свої навички та здібності, розуміти світ навколо себе. Освіта відкриває нові можливості для кожної людини, допомагає зростати та реалізувати свій потенціал. Вона дає змогу здобути роботу, стати успішним у сучасному світі та впливати на своє майбутнє. Тому важливо навчатись і постійно розвиватись, оскільки освіта відіграє величезну роль у житті кожної людини.

Значення освітніх програм для розвитку спільноти Біткоїн не може бути переоцінене, оскільки вони грають важливу роль в підвищенні обізнаності та розуміння цієї криптовалюти серед широкої аудиторії. З посиленням інтересу до головного цифрового активу освітні ресурси допомагають користувачам краще розібратися у технологічних, економічних та безпечних аспектах використання та інвестування в BTC.

Якісні освітні програми сприяють розвитку більш витонченого та свідомого підходу до участі в Біткоїн-економіці, що зміцнює довіру та стабільність системи в цілому. Вони сприяють формуванню спільноти, яка готова до інновацій та адаптації до умов цифрової економіки, що стрімко змінюються, підтримуючи інтерес та участь широкої аудиторії в блокчейн-ініціативах та проектах на основі Біткоїна.

Вищезгадана подорож на гору Кіліманджаро

Зазначимо, що Еверест - це не перша гора, яку хочуть підкорити любителі біткоїну. Наприклад, осінню минулого року користувач під ніком Квекс також розгорнув прапор із біткоїном і децентралізованим протоколом Nostr на вершині гори Кіліманджаро.

Він вирішив взяти такий крок, щоб прославити навчальний центр з назвою "Академія доказів роботи" (Proof-of-Work Academy), який він планує відкрити в Танзанії, а також виразити свою підтримку децентралізованим протоколам.