На вулкані Сальвадор відкинув 474 біткоїни.

  • 15.05.2024 09:30
  • 2 хвилини читання
На вулкані Сальвадор відкинув 474 біткоїни.

Сальвадор здобув майже 474 біткоїнів у 2021 році завдяки геотермальній електростанції, яка працює на енергії вулкана. Це призвело до збільшення загального біткоїн-портфеля уряду до майже $354 млн за поточним курсом. Про це повідомляє Watcher.Guru.

Згідно з повідомленням у Біткоїн-офісі країни, у державній скарбниці Сальвадору зараз знаходиться 5750 біткоїнів.

З початку вересня 2021 року надійшло нове надходження у розмірі 473,5 BTC, що дорівнює приблизно $29 млн. Ці кошти були зароблені завдяки використанню геотермальної енергії, яка генерується вулканом Текапа.

Адміністрація президента Наїба Букеле, який на початку цього року був повторно обраний на другий термін, розмістила 300 пристроїв для видобутку біткоїнів на вулкані.

Шахта на вулкані

Майнінг на вулкані - це новаторський підхід до видобутку біткоїнів, який використовує енергію гейзерів. Гейзерна енергія є екологічно чистою, відновлювальною і стійкою, що робить її ідеальним джерелом електроенергії для високоефективного процесу майнінгу біткоїнів.

Використання енергії вулканів дозволяє значно зменшити викиди вуглецю. Це також сприяє зниженню витрат для компаній, що займаються видобутком корисних копалин, роблячи процес більш стійким і економічно вигідним.

У якій країні ще досі видобувають на вулканах?

Цей метод видобутку став дуже популярним у країнах, які мають великі запаси вулканічних ресурсів, таких як Сальвадор та Ісландія.

Майнери звернули увагу на Ісландію через найнижчі тарифи на електроенергію у світі. Благодіянням численних геотермальних та гідроелектричних джерел вартість кВт-год тут становить приблизно $0,07. Проте недавно уряд країни оголосив про наміри обмежити діяльність майнерів.