За словами гендиректора Hashlabs Джарана Меллеруда, серед всіх ASIC-майнерів на ринку найшвидше окуповується модель Bitmain Antminer S21.
До п’ятірки лідерів увійшли наступні моделі: Antminer S21, Whatsminer M60S, Antminer T21, Whatsminer M60 та Antminer S19K Pro. При мінімальних витратах на електроенергію ($0,03 кВт-год.) самоокупність може бути досягнута за близько пів року (185 днів). Проте за високих цінах на електроенергію може знадобитися 2,5-3 роки.
Лідери серед майнерів за становищем. Джерело: соціальна мережа Х.
Структура витрат також може вплинути на вибір обладнання та доцільність придбання відносно старих моделей. Джаран Меллеруд зауважує, що у випадку, якщо витрати на електроенергію перевищують $0,08 за кВт-год., то займатися майнінгом невигідно на будь-якому обладнанні. В такому випадку краще придбати монети на ринку.
Виробники ASIC компаній
ASIC-майнери - це спеціалізоване обладнання, призначене для видобутку біткоїнів. Компанія Bitmain є однією з найбільш відомих у даній індустрії і виробляє серію Antminer, яка включає в себе одні з найпотужніших і найефективніших ASIC-майнерів на ринку.
Відома своєю серією Whatsminer, компанія MicroBT є ще одним великим гравцем у галузі майнінгу, пропонуючи конкурентоспроможні продукти з точки зору продуктивності та ефективності. Наостанок Canaan є виробником серії AvalonMiner, яка існує вже довгий час і продовжує залишатися популярним вибором серед майнерів.
Розпродаж старих моделей - це акція, під час якої можна придбати за зниженою ціною товари минулих колекцій.
Через половинення та зростання собівартості видобутку криптовалюти майнери з США наразі продають старі моделі ASIC-майнерів. Наприклад, компанія SunnySide Digital продает близько 6000 застарілих пристроїв у країни з більш вигідними умовами для майнінгу. Спочатку майнінгові установки будуть доставлені на склад у Колорадо-Спрінгс, де їх оновлять та підготують до подальшого продажу за кордон.