Запаси біткоїнів на біржах впали до найнижчого рівня за останні роки. Виведено 90 700 BTC з основних бірж лише за останній місяць, повідомляє The Block.
Це падіння свідчить про те, що інвестори переходять на стратегію довгострокового утримання біткоїнів, де вони зберігають їх у холодних гаманцях замість того, щоб тримати на біржових рахунках. Ця тенденція триває вже кілька років і її можуть впливати фактори, такі як стабільне зростання вартості активу, схвалення спотових біткоїн-ETF, а також очікування халвінгу.
Рух біржових резервів BTC. Інформація взята з CryptoQuant.
Загальна тенденція до скорочення біржових резервів свідчить про те, що інвестори вибирають довгострокові стратегії зберігання біткоїнів. Це свідчить про зростання впевненості у майбутній цінності цифрового активу.
Вплив на курс - це сукупність факторів, які впливають на вартість валюти в міжнародному обміні.
Резерви на біржі можуть впливати на ціну біткоїна через закон попиту і пропозиції. Якщо резерви зменшуються, то менше монет доступно для негайного продажу на біржі. Це може призвести до зростання курсу біткоїна.
Крім того, коливання резервів можуть вплинути на ринкові настрої. Велике їх зменшення може бути сприйняте як позитивний сигнал серед інвесторів, що призведе до збільшення оптимізму щодо майбутніх перспектив BTC і, потенційно, підштовхне до подальших інвестицій.
Резерви Бінанс
Найбільша біржа цифрових активів Binance оголосила, що загальний обсяг коштів клієнтів, які знаходяться на біржі, перевищив позначку у $100 мільярдів. Компанія стверджує, що всі активи користувачів гарантовано захищені коштами біржі у співвідношенні 1:1, а також має додаткові резерви, які можна перевірити за допомогою системи доказів резервів (POR).