Напад Ірану на Ізраїль призвів до спаду курсу BTC.

  • 15.04.2024 09:15
  • 2 хвилини читання
Напад Ірану на Ізраїль призвів до спаду курсу BTC.

Ціною біткоїна 14 квітня стрімко падала до $62 000 через збройну атаку Ірану на Ізраїль.

Бойові дії завжди розглядаються як джерело додаткових ризиків і макроекономічної нестабільності. Це спричинило тимчасове зменшення попиту інвесторів на високоризикові активи.

Тенденція курсу BTC за тиждень. Інформація взята з CoinGecko.

Проте поточна корекція не виходить за межі загального шаблону, що спостерігається у цьому бичачому циклі. Зокрема, протягом 2023-2024 років вже було декілька корекцій розміром у 20% від локального піку. Тому важливо не допустити зниження курсу нижче за $60 000 бикам.

Часткове відновлення - це процес відновлення частини пошкодженого об'єкта, що дозволяє відновити його функціональність та естетичний вигляд.

Незважаючи на значну паніку на ринках, курс біткоїна швидко відновився і почав помірно зростати. Особливо активно монети продовжують накопичувати ходлери, кити та інституційні інвестори.

Наприкінці цього тижня (приблизно 19 квітня) відбудеться черговий (четвертий) халвінг. Зменшення винагороди за видобуток блоку призведе до розладу між попитом та пропозицією, що допоможе підвищенню курсу BTC у найближчі місяці.

Рух курсу

Минулого тижня курс біткоїна почав зростати, і бикам вдалося один раз подолати критичний рівень в $70 000. Навіть висока інфляція у США не засмучувала інвесторів через новину про агресію Ірану проти Ізраїлю, яка виявилася непередбачуваною подією.