Наступного тижня не рекомендується торгувати трьома криптовалютами.

  • 12.04.2024 17:31
  • 3 хвилини читання
Наступного тижня не рекомендується торгувати трьома криптовалютами.

Курс криптовалют значно залежить від новин, технічних розробок та економічних факторів, які впливають на проекти з часом іноді можуть створювати невизначеність.

У певні моменти відмова від угоди з певними активами в умовах підвищеного страху, невизначеності та сумнівів може бути найбільш вигідним кроком.

Солана (SOL) - це криптовалюта, яка використовується на блокчейн платформі Солана для забезпечення швидких та ефективних транзакцій.

Схоже, що на перший погляд, Solana (SOL) - блокчейн вищого рівня і головний конкурент Ethereum (ETH).

Проте мережа Solana постійно стикається з проблемами перевантаження та зростанням кількості невдалих транзакцій. Зокрема, значна частина усіх транзакцій, які валідатори отримують на Solana, не досягає консенсусу і, отже, не є остаточними.

Цікавою темою є пояснення Роберта Кійосакі, чому він ніколи не купить біткоїн-ETF.

Станом на 12 квітня кількість невдалих транзакцій становила 52,6%, згідно з панеллю моніторингу Dune Analytics. Цей показник залишається стабільним протягом останнього місяця і раніше сягав понад 75%.

XRP, відомий як Ripple, є криптовалютою, яка використовується для швидких та недорогих платежів.

Необхідно уникати торгівлі токеном XRP наступного тижня через несподівану затримку квітневих розпродажів Ripple.

1 квітня Ripple розблокувала 1 мільярд XRP. Пізніше компанія відправила 200 мільйонів токенів на суму $120 млн на свій рахунок, готуючись до продажу в цьому місяці.

Проте 12 квітня Ripple не здійснила жодного платежу, що є незвичайним для компанії, яка зазвичай робить перші платежі протягом перших 11 днів кожного місяця.

Також перегляньте: 3 акції з великим потенціалом, ніж будь-яка криптовалюта.

Унісвап (UNI)

Наостанок, Uniswap (UNI), найбільший за обсягом торгів протокол децентралізованого обміну, тепер зіткнувся з регуляторним тиском зі сторони Комісії з цінних паперів і бірж США (SEC).

На цьому тижні UNI зазнав серйозних втрат. Ціна токену управління Uniswap знизилася з приблизно $11,5 до $9,0, втрачаючи 20% за чотири дні.

В цілому, торговці криптовалютами повинні бути в курсі мережевих проблем, економічної активності та регуляторних новин, щоб успішно орієнтуватися на цьому ринку.

Криптовалюти відомі своєю нестабільністю, але зовнішні чинники можуть збільшити ризики торгівлі активами.

Ознайомтеся з іншими улюбленими матеріалами.

3 криптовалюти, які варто купити в 2024 році

5 ознак краху Біткоїна, які припинять його бичий цикл

Як зміниться вартість майнінгу Біткоіна після його поділу напівні послідує його обчислення.

Згідно з інформацією від Finbold.