Названо основну причину швидкого зростання ціни Dogecoin.

  • 01.04.2024 13:01
  • 3 хвилини читання
Названо основну причину швидкого зростання ціни Dogecoin.

Dogecoin, провідна криптовалюта у світі мемів, привернула увагу завдяки нещодавньому зростанню ціни на 10%.

Обійшовши Cardano за ринковою капіталізацією, монета-мем наразі має значний відрив від конкурента Ethereum, займаючи 8 місце на CoinMarketCap.

За даними компанії Santiment, "сплячі кити" стоять за значним зростанням ціни DOGE, повертаючи його в обіг. Цікаво, що лише за останні 24 години було ліквідовано шортів по Dogecoin на суму $5,5 мільйонів. За даними IntotheBlock, 88% власників Dogecoin знаходяться в плюсі за поточними цінами.

Цікаво, що в цьому сплеску відсутній звичайний страх пропустити (FOMO), який зазвичай виникає перед ринковими піками. Це свідчить про те, що в цьому ралі ще залишилося потенціалу для подальшого зростання.

Згідно з опублікованим графіком у соціальних мережах Алі Мартінесом, китові гаманці, які містять від 10 до 100 мільйонів токенів DOGE, послідовно збільшували свої запаси з 15 березня. У результаті постійного накопичення кити збільшили свої колективні активи на 1,40 мільярда DOGE до загальної суми 16,7 мільярда DOGE на момент публікації цієї метрики.

Минулого тижня стало відомо, що власники китів Dogecoin змогли купити DOGE на суму $280 млн всього за два тижні. Це передувало значному зростанню цін, яке спостерігалося наприкінці попереднього тижня. Для Dogecoin було надзвичайно важливо перевищити рівень $0,20 до закриття місяця.

Мемкоїну вдалося досягти цього, закріпивши місячне закриття вище $0,22. За деякими прогнозами, успішна пародія на Біткоїн може готуватися до подальшого зростання. Однак його майбутня цінова поведінка буде залежати від загальних ринкових умов.

З технічної точки зору, Мартінес вважає, що поточний шлях Dogecoin повторює модель, яку спостерігали між 2018 і 2021 роками. За аналізом Мартінеса, якщо ця подібність підтвердиться, то DOGE може перебувати на початковій стадії значного параболічного зростання.

Раніше ми розповідали про те, що Dogecoin став популярним серед мемкоїнів: що це означає.

Вам це може сподобатися:

  • З початку листопада 2022 року курс Dogecoin стрімко зріс.
  • Криптовалютний інвестор за два місяці заробив $23,5 мільйона: в яку криптовалюту він інвестував?
  • Дослідження показало, що кити найбільше інвестують у які мемкоїни.