Німецький національний банк випустить цифрові облігації на технології блокчейн.

  • 08.05.2024 14:15
  • 3 хвилини читання
Німецький національний банк випустить цифрові облігації на технології блокчейн.

Німецький банк KfW вже проводив експерименти з випуском цифрових облігацій і планує зробити наступний крок, запустивши облігації на основі блокчейну.

Німецький державний банк, Kreditanstalt für Wiederaufbau (KfW), вирішив увійти в галузь блокчейну, оголосивши про випуск перших цифрових облігацій у формі криптовалютного цінного паперу, як повідомляється в прес-релізі банку.

Процес планується завершити влітку 2024 року. У даний час триває підготовчий етап, який триватиме кілька тижнів. Під час підготовки передбачено обмін знаннями у рамках діалогу з європейськими інституційними інвесторами. Це робиться з метою надання достатньо часу інвесторам для детального ознайомлення з такого роду транзакціями.

Фінансова установа KfW вже успішно привернула компанію Union Investment як ключового інвестора. Union Investment має значний досвід роботи з криптовалютами, що стає важливим у контексті підготовки транзакції.

Також варто відзначити, що в Україні буде створено аналог німецького банку KfW. Деталі про це будуть оголошені незабаром.

Транзакцію буде здійснювати консорціум букраннерів, що складається з DZ Bank, Deutsche Bank, LBBW та Bankhaus Metzler. Вони також братимуть участь у взаємодії з інвесторами. Крім того, DZ Bank стане колективним зареєстрованим власником облігацій.

Реєстратором цифрових валютних цінних паперів стане фінтех-компанія Cashlink Technologies GmbH з Франкфурта.

KfW планує видавати облігації лише у цифровому форматі, але платежі залишаться традиційними і здійснюватимуться через існуючі платіжні системи.

Нагадаємо, що британський оператор зв'язку Vodafone планує внедрити технологію блокчейн у смартфони. Компанія бажає інтегрувати криптовалютні гаманці з модулем ідентифікації абонента (SIM-картками) для цього.

Цей амбітний крок відбувається на фоні фінансового плану компанії, який, за повідомленнями, передбачає, що Vodafone Idea - окрема компанія, що діє в Індії, де у Vodafone Group є 45% акцій - планує взяти майже $3 млрд у борг, у тому числі $1,8 млрд у вигляді кредитів протягом наступних двох років.

Також ми повідомляли, що компанія MicroStrategy представила свою нову розробку MicroStrategy Orange. Це інноваційна платформа, яка використовує потужність мережі Біткоїн для децентралізованих рішень ідентифікації.

Ознайомтесь із іншими популярними статтями/матеріалами.

Творець Dogecoin висловив свою думку щодо знецінення крипторинку.

Кеті Вуд зробила довгостроковий прогноз щодо ефіріуму.

КУНА призначила нового голову ради директорів.