Нью-Йоркська фондова біржа повідомила про старт біткоїн-опціонів.

  • 30.05.2024 13:00
  • 3 хвилини читання
Нью-Йоркська фондова біржа повідомила про старт біткоїн-опціонів.

Фондова біржа Нью-Йорка (NYSE) уклала партнерство з криптовалютним виданням CoinDesk для розробки опціонних контрактів на торгівлю біткоїном. Кожен з цих контрактів буде перевіряти регулятор.

Фондова біржа Нью-Йорка, що входить до складу Intercontinental Exchange, Inc. (ICE), оголосила про співпрацю з CoinDesk Indices. Це дозволить запустити індексні опціони з грошовими розрахунками, які відслідковуватимуть індекс цін на Біткоїн (CoinDesk Bitcoin Price Index — XBX). Даний індекс відстежує спотові біткоїн-ETF загальною вартістю $20 млрд.

Точні строки запровадження нових інструментів є невідомими, оскільки все залежить від затвердження регуляторних органів. ICE і NYSE планують співпрацювати з CoinDesk Indices та відповідними регуляторами для розробки конкретних пропозицій продуктів, повідомляється у прес-релізі.

"Після отримання затвердження від регуляторних органів, ці опціонні контракти нададуть інвесторам доступ до важливого, ліквідного та прозорого інструменту управління ризиками", - заявив Джон Херрік, керівник відділу розвитку продуктів Нью-Йоркської фондової біржі.

Також ознайомтесь: Mastercard ініціював пілотний проект криптовалютних переказів.

Одночасно керівник відділу продуктів CoinDesk Indices Енді Бер відзначив, що співпраця з NYSE для запуску індексних опціонів XBX розпочинає новий етап в цифрових активах, надаючи важливі та знайомі інструменти управління ризиками в руках американських і глобальних інвесторів.

Незважаючи на те, що NYSE планує випустити нові опціони, вона вже має великий досвід у роботі з біткоїн-деривативами. Материнська компанія ICE вже пропонує ф'ючерсні контракти на основі BTC через ICE Futures Singapore.

У 2018 році ICE запустив дочірню компанію Bakkt, яка пропонувала ф'ючерси на фізичний Біткоїн. Однак ці ф'ючерси не змогли конкурувати з готівковими опціонами Чиказької товарної біржі (CME), і Bakkt урешті-решт переорієнтувалася на інші послуги.

Нагадуємо, криптоопціони та фьючерси є новим і цікавим способом інвестування у криптовалюту, який може бути корисним для тих, хто бажає отримати доступ до ринку без необхідності володіння самою криптовалютою. У нашій статті ми детально пояснили, що таке опціони та фьючерси, як вони працюють і чим відрізняються один від одного.

Вас може зацікавити це.

У які умови можна очікувати досягнення Біткоїном рівня у $100 000? Думка Тімоті Пітерсона

Кількість людей у світі, які мають у своєму розпорядженні BTC на суму понад $1, не відома.

Трейдер заробив $42 млн на трьох криптовалютах: що у його портфелі