За даними офіційного сайту біржі Binance, обсяг активів клієнтських коштів, що зберігаються на ній, перевищив $100 млрд.
Біржа Binance стверджує, що всі активи користувачів мають 1:1 забезпечення коштами біржі, і на торговельному майданчику є додаткові резерви. Ці резерви можна перевірити за допомогою системи доказів резервів (POR), яка складається з 31 цифрового активу, що підтримується.
Багато користувачів і експертів критикують так звану "прозорість" криптобірж, оскільки вони не надають даних аудиту щодо фіатних резервів, зобов'язань клієнтів та компанії, а також іншої інформації, яка дозволяє оцінити їх фінансовий стан.
У той же час, згідно з DeFiLlama, загальна вартість активів, які знаходяться на централізованій біржі Binance, за останній рік зросла майже вдвічі - з $67 млрд до $115 млрд.
Критика Binance через її "неясність"
Біржа Binance декілька разів опинялася під критикою через свою неясність у бізнес-практиках, таких як невизначеність у юридичній реєстрації, структурі управління та зберіганні коштів клієнтів. Ця ситуація викликає обурення серед користувачів та регуляторів, що може ускладнити належний контроль і захист інвесторів.
Також критики вказують на недостатню прозорість політики стосовно включення нових токенів до списку торгових торгів та проведення торгів, що може призвести до конфліктів інтересів і маніпуляцій на ринку.
Binance ніколи не розголошувала свої прибутки, і тільки за звітами сторонніх аналітичних сервісів можна припускати про обороти на біржі.
Подання Узбекистану до суду проти Binance
Біржа Binance так і не сплатила штраф за провадження діяльності в Узбекистані без ліцензії, тому Національне агентство перспективних проєктів (НАПП) готує судовий позов проти біржі.
Як відомо, у компанії Binance немає офіційної штаб-квартири, але для вирішення правових питань вона використовує законодавство Гонконгу.