Обшуки у справі FTX відбулись у Швейцарії.

  • 20.02.2024 14:30
  • 2 хвилини читання
Обшуки у справі FTX відбулись у Швейцарії.

Офіси хедж-фонду Tyr Capital у Женеві були обшукані за санкцією прокуратури Швейцарії у справі банкрутства біржі FTX. Про це повідомило видання Financial Times.

Обшуки були проведені на підставі звернення інвестиційної компанії TGT, яка раніше співпрацювала з Tyr Capital. TGT планує закрити свій рахунок у Tyr і повернути залишені активи, включаючи частину позову у розмірі $22 млн до FTX.

Керівництво інвесткомпанії звинуватило фонд Tyr у "недбалості, ігноруванні внутрішніх ризиків, а також у недостатньому попередженні інвесторів щодо можливого впливу банкрутства FTX Group на загальний інвестиційний капітал".

У результаті вартість портфеля TGT знизилася на 84%, і фонд був змушений розпочати юридичні процедури ліквідації.

Фаілопомільник FTX

Торгова біржа FTX зазнала краху у 2022 році після оприлюднення ЗМІ звіту, який розкривав, як торговий майданчик та пов'язана компанія Alameda Research використовували власний токен FTT для маніпулювання своїми резервами.

Подальше падіння FTX призвело до багатьох банкрутств і тривалого ведмежого тренду на ринку криптовалют. Крах FTX сильно вразив кілька компаній, що були прямо або опосередковано пов'язані з цією біржею.

Розпродаж від FTX - велика розпродаж, яка відбувається на платформі FTX.

Щоб погасити борги, біржа FTX вирішила продати сервіс Digital Custody зі знижкою 95%. Раніше цей сервіс був придбаний торговельним майданчиком за $10 млн для надання кастодіальних послуг, проте через банкрутство його так і не вдалося інтегрувати в екосистему FTX.