Один із найбільших банків у Швейцарії розпочав надавати послуги з біткоїнів.

  • 21.02.2024 16:01
  • 3 хвилини читання
Один із найбільших банків у Швейцарії розпочав надавати послуги з біткоїнів.

Один з найбільших у Швейцарії банків PostFinance у співпраці з криптобанком Sygnum з 21 лютого розпочав надавати послуги з біткоїном для роздрібних клієнтів. Про це повідомляє Ledger Insights.

До послуги PostFinance приєдналися 2,5 млн клієнтів, які тепер можуть здійснювати операції з біткоїнами та криптовалютами. Вони можуть інвестувати в ці активи від $50 і скористатися перевагами криптодепозитів, торгових та ощадних рахунків у 11 різних криптовалютах. Користувачі можуть отримати доступ до цих послуг 24/7 через онлайн-рахунок або мобільний додаток PostFinance.

Компанія PostFinance повідомила, що завдяки входу на ринок цифрових активів вони задовольняють потреби своїх клієнтів у надійному постачальнику для торгівлі та захисту цифрових валют.

Про PostFinance PostFinance - це швейцарська поштова компанія, яка надає банківські послуги. Вона була заснована у 1906 році та на даний момент є одним з найбільших банків у Швейцарії. PostFinance пропонує своїм клієнтам широкий спектр фінансових послуг, включаючи рахунки, кредитні картки, кредити та інвестиційні продукти. Компанія відома своєю надійністю та високим рівнем обслуговування клієнтів.

PostFinance - універсальний швейцарський банк, який працює на всій території Швейцарії. Він є дочірньою компанією Пошти Швейцарії та п'ятою за рахунком найбільшою фінансовою установою в країні. PostFinance був першим банком, який вводить послуги з біткоїном.

PostFinance не є типовим банком. Оскільки він пов'язаний з SwissPost, за законом він не має права безпосередньо видавати кредити. Хоча на сайті банку може здаватися, що він пропонує споживчі кредити й іпотеку, насправді він є брокером. Таким чином, насамперед банк приймає вклади, але співпрацює з іншими організаціями, пропонуючи додаткові послуги – від пенсійних рішень до торгівлі акціями.

Послуги біткоїну у швейцарських банках

PostFinance – не єдиний банк, який надає своїм клієнтам послуги, пов'язані з біткоїном. У листопаді 2023 року швейцарський банк St. Galler Kantonalbank (SGKB), що входить до п'ятірки найбільших кантональних банків, також запропонував торгівлю та зберігання BTC своїм клієнтам.

Для надання брокерських та депозитарних послуг з обробки цифрових активів SGKB залучив інший банк SEBA.