Один з провідних банків Німеччини вступає на ринок біткоїн.

  • 16.04.2024 08:30
  • 3 хвилини читання
Один з провідних банків Німеччини вступає на ринок біткоїн.

Із медіа дізнались, що Landesbank Baden-Württemberg (LBBW), один із провідних банків в Німеччині, увійшов до ринку цифрових активів і уклав угоду з кастодіальною компанією Bitpanda.

Згідно угоди, LBBW використовуватиме інфраструктуру Bitpanda, щоб надати клієнтам послуги зберігання та купівлі біткоїнів та інших криптовалют.

Можливість зберігання цифрових активів з’явиться у другій половині 2024 року. Кастодіальні послуги будуть надаватися інституційним і корпоративним клієнтам.

LBBW вирішив почати працювати на ринку цифрових активів через зростання їх популярності в Німеччині, що призвело до зростання попиту на послуги зберігання. За словами оперативного директора корпоративного банку LBBW, Юргена Харенгеля, вони впевнені, що біткоїни стануть основою для розвитку нових бізнес-моделей.

Landesbank Baden-Württemberg є однією з провідних універсальних банків у Німеччині. Вона була заснована у 1999 році шляхом об'єднання чотирьох регіональних банків. Landesbank Baden-Württemberg надає широкий спектр банківських послуг для приватних та корпоративних клієнтів. Банк має добру репутацію та великий досвід у фінансовому секторі.

LBBW, Landesbank Baden-Wuerttemberg, є німецьким міжнародним універсальним комерційним банком, який був заснований у 1818 році. Цей банк входить до десятки найбільших фінансових установ Німеччини і є найбільшим земельним банком.

У Німеччині у банку є 160 філій і пунктів обслуговування, а також 17 у інших країнах. Наразі він має активи на суму 333 млрд євро ($355 млрд), що робить його найбільшим федеральним банком Німеччини. Банк контролюється містом Штутгарт.

Біткоїн став популярним засобом оплати в Німеччині.

Біткоїн став предметом політичної дискусії в Німеччині. Особливо у парламенті було запроваджено ініціативу "Біткоїн у Бундестазі" (Bitcoin im Bundestag), під час якої Роман Реєр з Blocktrainer, найбільшого німецькомовного YouTube-каналу про Біткоїн, та Крістіан Клегер, генеральний директор та засновник terahash.energy GmbH, провели дві презентації про переваги головної цифрової валюти.