Оновлені дані щодо виплат жертвам Mt. Gox.

  • 23.04.2024 12:45
  • 2 хвилини читання
Оновлені дані щодо виплат жертвам Mt. Gox.

Адміністративний управителі робит банкрутства Mt. Gox оновив рахунки вимог користувачів, додавши інформацію про виплати в біткоїнах та реальних валютах. Про це повідомляє The Block.

Для кредиторів оновлена таблиця виплат. Інформація взята з Reddit.

"Тільки що я увійшов у систему, і нарешті вона заповнила таблицю погашення вимог в JPY, BTC і BCH. Проте наразі ще нічого не надійшло", - повідомив на Reddit один з кредиторів.

Декілька користувачів також повідомили, що статус виплат у розділі вимог про виплати у традиційній валюті позначений як "завершено", і стверджують, що отримали виплати на свої банківські рахунки.

Екс-клієнти повідомили, що гроші були перераховані в доларах США на валютний рахунок у HSBC.

Користувач з підсайту повідомив, що гроші були переказані на його банківський рахунок понад місяць тому після оновлення таблиці виплат.

Про ситуацію з Mt. Gox розмовляють дуже багато.

У 2010 році була заснована біржа Mt. Gox, яка стала найбільшою біткоїн-біржею у світі. Проте у 2014 році біржа столкнулася з проблемами в системі безпеки, що призвело до втрати 850 000 біткоїнів.

У вересні 2023 року уповноважена особа колишньої біржі оголосила, що кредиторам буде компенсовано 142 000 біткоїнів і 143 000 біткоїнів готівкою, а також фіатною валютою на суму 69 мільярдів японських єн (510 млн доларів США) до нового крайнього терміну - жовтня 2024 року.

Коли почалися виплати - это означає, що гроші вже почали надходити до людей.

Кредитори біржі-банкрута Mt. Gox отримали перші виплати у грудні 2023 року. Збанкрутіла біржа почала відправляти користувачам виплати у японських єнах через PayPal – майже через десять років після того, як кошти було заблоковано 24 лютого 2014 року.