Опціони на біткоїни на суму $3,7 мільярди набирають чинності.

  • 21.02.2024 16:01
  • 3 хвилини читання
Опціони на біткоїни на суму $3,7 мільярди набирають чинності.

23 лютого відбудеться закінчення дії опціонів на біткоїн на суму $3,7 млрд, що може значно позначитися на ринку. Цю інформацію надає сервіс Deribit.

Зазначається, що угоди на загальну суму $3,7 млрд для BTC відзначаються великим відкритим інтересом - 71 340 контрактів на кол і пут. Співвідношення пут/кол для BTC становить 0,76, що означає, що на кожні 76 опціонів пут припадає 100 опціонів кол. Це співвідношення сприяє бульшому настрою, підсиленим "максимальною більшою точкою" на рівні $47 000. За цим рівнем об'єм відкритого інтересу до опціонів кол розташовується між цінами виконання від $53 000 до $60 000.

Якщо ціна перевищить $51 000, можливе зниження співвідношення опції на продаж/опції на покупку, оскільки трейдери можуть віддавати перевагу опції на покупку, чекаючи подальших високих цін.

Біткоїн-опціони - це фінансовий інструмент, який дозволяє трейдерам укладати угоди на покупку або продаж криптовалюти біткоїн за певною ціною в певний момент у майбутньому. Це дає змогу заробляти на коливаннях ціни біткоїна без необхідності фізично утримувати цю криптовалюту.

Опціони на біткоїн - це фінансові похідні інструменти, що надають інвесторам право купити або продати біткоїн за певну ціну на певний термін, без зобов'язання такого здійснення.

Ці інструменти дозволяють трейдерам спекулювати на зміні ціни біткоїна, захищатися від її коливань і розробляти складні торгові стратегії, використовуючи різні типи опціонів, такі як кол (право на купівлю) і пут (право на продаж). Опціони на біткоїн мають великий рівень ризику та складності, оскільки їхня вартість залежить не тільки від поточної ціни біткоїна, а також від волатильності ринку, часу до експірації та інших факторів.

Ситуація з курсом криптовалюти BTC.

Під час активного надходження коштів у фонд ETF курс біткоїна минулого тижня (9–16 лютого) зріс на понад 12%, до рівня $51 900. Основним фактором попиту на BTC на ринку став інвестиційний фонд компанії BlackRock, який вже набрав понад 100 000 BTC.