Основний сигнал для криптовалютних та фондових ринків на наступний тиждень - это бычий сигнал.

  • 26.04.2024 16:45
  • 4 хвилини читання
Основний сигнал для криптовалютних та фондових ринків на наступний тиждень - это бычий сигнал.

Артур Хейс, співзасновник біржі BitMEX, передбачає, що наступного тижня відновлення акцій, криптовалютного ринку та Біткоїна буде спровоковано Міністерством фінансів США через збільшення ліквідності TGA.

Артур Хейс, співзасновник BitMEX, розповів про важливий бичачий сигнал для криптовалютного та фондового ринків. Оскільки причини падіння настроїв на крипторинку останнім часом були пов'язані з макрофакторами, Хейс відзначив, що податкові надходження від громадян США у розмірі $200 млрд були додані до загального скарбничого рахунку (TGA) Міністерства фінансів США, і подальші кроки регулятора можуть сприяти відновленню ринків.

Артур Хейс передбачає, що биковий ринок криптовалют прискориться знову.

Загальний державний скарбничий рахунок (TGA) зрос на $941 мільярд, оскільки податкові платежі США додали до нього $200 мільярдів. Таким чином, за словами Хейса, оголошення про повернення коштів у другому кварталі 2024 року буде опубліковано наступного тижня. Міністр фінансів Джанет Йеллен може викликати ралі на ринку акцій та криптовалют, якщо буде розглянуто будь-який з трьох варіантів, наведених нижче:

  • Закінчиться випуск казначейських зобов'язань, зменшивши TGA до нуля, що призведе до виливання ліквідності на $1 трлн.
  • Для видалення грошей з репо-операцій використовуються більше запозичень на казначейські векселі, що призводить до зменшення ліквідності на $400 млрд.
  • Поєднання першого і другого варіантів приведе до інфузії ліквідності на 1,4 трлн доларів. Міністерство фінансів може припинити видання довгострокових облігацій і випуску векселів, одночасно знижуючи загальний рахунок управління поточними активами та рахунок резервного репо.
Якщо буде мати місце будь-який з цих трьох варіантів, очікуйте зростання акцій і, що найголовніше, повторного прискорення бичачого ринку криптовалют», — повідомив Артур Хейз.
Очікувалося, що податкові надходження додадуть приблизно 200 мільярдів доларів до рахунку генерального казначейства. Забудьте про засідання Феду в травні, оголошення про рефінансування в 2 кварталі 2024 року вийде наступного тижня. Які ігри буде грати Йеллен, ось деякі варіанти: 1. Зупинити випуск облігацій, розігравши рахунок генерального казначейства до нуля, це є $1 трильйонним вливанням... pic.twitter.com/F6AsShYhr4 — Артур Гейс (@CryptoHayes) 26 квітня 2024 року

Підвищення ліквідності у наступні найближчі тижні буде корисним для ризикових активів. Очікується, що фондові ринки та криптовалютні ринки побачать значне зростання, особливо після початку ралі після халвінгу. Детальніше про параболічний висхідний тренд (Parabolic Uptrend) Біткоїна читайте у нашому матеріалі "5 етапів халвінгу Біткоїна".

Ви могли не помітити:

  • Ціна біткоїну наближається до "хреста смерті", інвестори починають хвилюватися про свої активи. Як може змінитися ціна цієї криптовалюти і що робити в такій ситуації?
  • Роберт Ф. Кеннеді-молодший обіцяє зробити бюджет України загальнодоступним на блокчейні.
  • Експерти ринку проаналізували важливі показники Біткоїна і спрогнозували, якою буде майбутня траєкторія цього активу.