Особняк Томмі Хілфігера продають за криптовалюту біткоїни.

  • 11.04.2024 15:15
  • 2 хвилини читання
Особняк Томмі Хілфігера продають за криптовалюту біткоїни.

У США, у штаті Флорида, виставлено на продаж особняк на березі океану за 646 BTC ($45,8 млн), який колись належав модельєру Томмі Хілфігеру. Про це повідомляє Yahoo Finance.

За словами керуючого фондом Cardone Capital Гранта Кардоне, дизайнер придбав у 2021 році нерухомість, заплативши за неї $28 млн. Особняк знаходиться у містечку Голден-Біч, в окрузі Маямі-Дейд. Його площа становить 954 квадратних метри, проте Кардоне не уточнив, чи йдеться про загальну площу або лише про житлові приміщення.

Будинок має шесть спалень, а також на його території розташований басейн і приватний пляж.

Керівник фонду повідомив, що приймає оплату лише в криптовалюті Bitcoin. Він не уточнив причин свого рішення.

Цікаво, що сам Кардоне називає придбання нерухомості для звичайних людей "пасткою". Він критикує іпотечне кредитування, зауважуючи, що в такому випадку люди "прив’язані до одного місця" на довгий період.

Ринок розкоші та криптовалюти

Протягом останніх років ринок предметів розкоші зазнав значних змін завдяки активному використанню біткоїна як засобу оплати. Зараз все більше елітної нерухомості реалізується за допомогою BTC.

Інвестор у біткоїн Майкл Комаранський продав свій особняк у Маямі за 455 BTC у 2018 році. У момент угоди це було приблизно $6 млн. В будинку є сім спалень, басейн, дитячий майданчик, майданчик для гри в баскетбол і літня кухня.

Проживання за BTC в Україні

Купити будь-яке житло, включаючи елітне, можна і в Україні. Наприклад, нещодавно у Львові було продано семикімнатну квартиру площею 200 квадратних метрів. Ця нерухомість в заселеному будинку на проспекті Червоної Калини з дорогими вбудованими меблями та технікою коштувала 7,4 мільйонів гривень або в еквіваленті у BTC.