Остання надія Ethereum гасне: капіталізація сектора ERC-404 зменшилася на третину.

  • 12.02.2024 18:17
  • 4 хвилини читання
Остання надія Ethereum гасне: капіталізація сектора ERC-404 зменшилася на третину.

Нова енергія, яка, на думку інвесторів, впливатиме на розширення Ethereum до максимальних показників, здається, зводиться до нуля.

Екосистема Ethereum зазнала труднощів через вирішальний стрім ERC-404, оскільки інноваційний сегмент переживає серйозне зниження. Протягом останніх 24 годин ринкова капіталізація токенів ERC-404 скоротилася на 29%. PANDORA втратила більше 15% своєї вартості, DEFROGS - більше 22%, а RUG - на 38%.

Стандарт ERC-404 отримав назву "маяка інновацій Ethereum", його вважають потенційним новим паливом для бичачого зростання, подібного до NFT в 2021 році та ICO в 2017 році. Але різке і стрімке падіння ринкової капіталізації цього сектору ставить під сумнів його життєздатність як "останньої надії" Ethereum на відродження.

ERC-404, це програмна помилка, яка виникає на веб-сторінках під час невдалих запитів до сервера. Коли користувач намагається отримати доступ до певного вмісту на веб-сторінці, сервер не може знайти запитаний ресурс і повертає помилку у вигляді статусного коду "404". Цей код свідчить про те, що ресурс не знайдено та недоступний для перегляду. У такому випадку, користувач може зустріти повідомлення про помилку, яке пояснює, що сталося невдалим запит і надає декілька можливих причин, таких як неправильно введена адреса, видалений ресурс або проблеми із сервером.

ERC-404 - це новаторське поєднання двох широко використовуваних стандартів на платформі Ethereum: ERC-20, який використовується для емісії криптовалют, і ERC-721, який є основою для невзаємозамінних токенів (NFT).

Нова архітектура, що децентралізована, має за мету поєднання характеристик обох сфер, дозволяючи розробникам створювати фрагментарні колекції NFT, якими користувачі можуть торгувати на відкритих ринках, таких як Uniswap.

Хоча концепція фрагментації NFT вже існує, її реалізація вимагає зберігання основного цифрового об'єкта колекції в сховищі та випуску додаткових токенів для кожного NFT. Ця практика часто призводить до нестачі ліквідності, а випущені токени іноді втрачають зв'язок з ринковою вартістю самого NFT.

Стандарт ERC-404 має за мету подолати ці проблеми, забезпечуючи додаткову ліквідність для NFT і дозволяючи декільком користувачам володіти одним NFT.

Якщо взяти приклад компанії PANDORA, то придбання токена ERC-404 на біржах, таких як Uniswap, не тільки надасть вам сам токен, але й унікальний NFT, що додасть елемент випадковості та гейміфікації до процесу торгівлі та володіння. Купівля рідкісного NFT має потенціал збільшити вартість вашого інвестиційного портфеля, а продаж його на платформах, таких як Blur або OpenSea, одночасно призведе до продажу пов'язаного токена.

Теперішнє зниження курсу токенів ERC-404 сигналізує про можливі проблеми для Ethereum. Швидке падіння вартості піддає сумніву припущення про те, що ERC-404 може сприяти розвитку нової ери для Ethereum. Якщо токени ERC-404 продовжать втрачати позиції, це може негативно вплинути на інноваційні можливості Ethereum і його здатність підтримувати нові тенденції у розвитку.

Раніше ми розповідали, які 2 криптовалюти досягнуть ринкової капіталізації в $1 млрд у 2024 році.

Можливо, вам упустило наступне:

  • Розслідування зламу Ripple дістає неочікуване звернення.
  • Яким був середній прибуток криптоінвесторів у 2023 році?
  • SEC оголосила про нові правила щодо регулювання криптовалют в Україні.