Останній булран Біткоїна: криптоевангеліст Чарлі Шрем оголосив дату

  • 06.02.2024 11:18
  • 3 хвилини читання
Останній булран Біткоїна: криптоевангеліст Чарлі Шрем оголосив дату

Учасник біткоїн-спільноти, який активно займається цифровою валютою з 2011 року, та один із засновників Bitcoin Foundation, поділився своїм прогнозом щодо подальшої долі Біткоїну.

Заява першого віцепрезидента Bitcoin Foundation спричинила жваву обговорення щодо довготермінових перспектив волатильності криптовалют та циклів ринку цифрових активів.

"Епічний та останній": Чарлі Шрем розповідає про настання великого спаду на бичачому ринку.

Наступна фаза ринку криптовалют, зокрема Біткоїна (BTC), обіцяє бути епічною, але є ймовірність, що вона може стати й останньою. Таким неординарним прогнозом поділився Чарлі Шрем, один з піонерів Біткоїна, зі своїми 255 000 підписниками на X (колишній Twitter).

Цей наступний ринок биткоїнів і криптовалют, найімовірніше, буде настільки епічним, що стане останнім. Ми зрослімо. - Чарлі Шрем (@CharlieShrem) 2 лютого 2024 р.

За його словами, зростанням зрілості сегмента виникає "останній" бичачий ринок Біткоїна. Теза про "зрілість" BTC і криптовалютних ринків є популярною серед аналітиків та трейдерів. Чим більше ліквідності надходить у криптовалютну галузь, тим менш вона стає волатильною.

Таким чином, показники Біткоїна стають все більше схожими на показники S&P 500 або навіть на золото. Основні альтернативні криптовалюти, такі як Ethereum (ETH), Cardano (ADA) і Polygon (MATIC), також повторюють цю модель.

Річна нестабільність БТК зменшилась до 45%, що є більш ніж у 4 рази меншим за максимальну волатильність, зафіксовану у 2012 році.

Підйоми та спади до 2140 року.

Більшість підписників Шрема висловили своє незадоволення його позицією. Деякі з них підтримали думку, що волатильність Біткоїна і інших криптовалют зменшиться, але тривалість інших видів активів залишиться відкритим питанням.

Деякі експерти передбачають, що Біткоїн (BTC) пройде свій останній цикл на початку 2030-х років, тоді як найвідданіші прихильники вважають, що він буде рости до тих пір, поки останній BTC не буде видобуто у 2140 році.

Чарлі Шрем IV – одна з первинних осіб у русі Біткоїна. Уже в 2011 році він створив BitInstant – сервіс для легкого придбання BTC, який обробляв 30% загального обсягу біткоін-торгів.

Раніше ми описували, скільки ще подій "халвінг" відбудеться в Біткоїні.

Це може бути цікаво для вас.

  • Аналітик ПланБ вважає, що курс Біткоїна ніколи більше не знизиться нижче цієї вказівки.
  • Що означають термін "дрейнери" у криптовалюті та як запобігти втраті грошей.
  • У 2024 році існує шість основних причин, чому варто придбати Solana.