Павло Дуров поділився інформацією щодо своїх біткоїнів.

  • 17.04.2024 10:31
  • 2 хвилини читання
Павло Дуров поділився інформацією щодо своїх біткоїнів.

У засновника месенджера Telegram Павла Дурова є кілька сотень мільйонів у доларах і біткоїнах. Він повідомив про це під час інтерв'ю з американським журналістом Такером Карлсоном.

Дуров вважає себе заможною людиною, у його рахунках вже десять років зберігається кілька сотень мільйонів у доларах та біткоїнах, які він не поспішає витрачати.

"Я не займаюсь ними нічого. У мене немає нерухомості, літаків або яхт. І я вважаю, що цей спосіб життя не для мене," - наголосив засновник Telegram.

Дуров зазначив, що він цінує найбільше свободу, тому не навантажує себе розкошшю, а хоче віддати увесь свій час на роботу над месенджером, тому все інше буде тільки заважати йому.

Криптовалюта Дурова та месенджер Telegram

З попередніх інтерв'ю Павла Дурова стало відомо, що наприкінці 2013 року він купив 2000 BTC за курсом $750, витративши на це $1,5 млн. Торік він згадав про свої BTC у контексті досягнень месенджера.

За його висловлюваннями, щодня у Telegram реєструється понад 2,5 мільйона нових користувачів, а кількість активних користувачів станом на 2024 рік перевищила 900 мільйонів.

Хто ще придбовує криптовалюту біткоїни?

Нещодавно уряди почали купувати біткоїни, роблячи це по-потайному. Представники біткоїн-спільноти помітили, що влада невідомої юрисдикції придбала приблизно 59 000 біткоїнів.

Раніше Едвард Сноуден, колишній агент Агентства національної безпеки (АНБ), згадував про таємні закупівлі BTC урядами.