Міністерство енергетики США (DOE) вимагає, щоб майнери надали звіт про споживання електроенергії протягом наступних шести місяців. Таке рішення було прийнято урядом через зростання популярності майнінгу, спричиненого активним зростанням курсу біткоїна. Про це повідомляє Cointelegraph.
31 січня Управління енергетичної інформації США (EIA), яке є статистичним агентством Міністерства енергетики, оголосило про намір провести попереднє опитування серед компаній, які займаються видобутком Біткойнів (BTC), для встановлення обсягу електроенергії, яку вони використовують.
Адміністратор Енергетична інформаційна агенція (EIA) Джо ДеКароліс оголосив, що під час проведення дослідження буде приділена особлива увага вивченню зростання попиту на енергію серед майнерів та виявленню географічних областей зі значними темпами розвитку. Це наукове дослідження є однією із останніх ініціатив уряду Сполучених Штатів Америки, спрямованих на углиблене вивчення галузі майнінгу в країні.
Намагання контролювати гірничу індустрію
Після того, як Китай у 2021 році заборонив видобуток біткоїнів, Сполучені Штати Америки стали найбільшим місцем у світі для майнерів.
У 2022 році відбулися слухання у Конгресі, присвячені використанню енергії та викидам в атмосферу. На початку 2023 року Конгрес звернувся до Агентства з охорони навколишнього середовища з проханням дослідити вплив гірничої діяльності.
У 2023 році американський президент Джо Байден також запропонував ідею встановити додатковий податок на електроенергію у розмірі 30% для компаній, які займаються майнінгом на території країни. Це було зроблено з метою зниження "активності майнінгу в країні". Однак, уряд не вирішив підвищувати податки в США в той час.
Видобуток криптовалюти в штаті Техас
У січні майнери, які мають дата-центри в Техасі, довелось зупинити свою діяльність через перевантаження енергосистеми, спричинене несподіваними заморозками у регіоні.
Як відомо, майнінгові компанії приймають участь у програмах відгуку на попит, називаючихся Demand Response, шляхом тимчасового вимкнення своєї обладнання під час пікового навантаження на енергосистему. Ця участь допомагає стабілізувати роботу електромережі та запобігти перебоям у електропостачанні.