Перший раз біткоїн продали на Prozorro: за яку ціну.

  • 14.05.2024 17:45
  • 3 хвилини читання
Перший раз біткоїн продали на Prozorro: за яку ціну.

На аукціоні на Prozorro.Продажі була реалізована десята частина Біткоїна, у якому взяли участь 13 осіб.

У вперше на Prozorro.Продажі був проданий цифровий актив. 14 травня відбувся аукціон, під час якого було продано 0,1 BTC, як свідчать дані на сайті платформи.

Минулого тижня ми повідомляли, що на сайті державних аукціонів Prozorro було розміщено лот з продажу однієї десятої частини Біткоїна. Щоб взяти участь в аукціоні, учасники повинні були сплатити реєстраційний внесок у розмірі 340 гривень, а також гарантійний внесок у сумі 9,4 тисяч гривень.

Початкова ціна 0,1 BTC була встановлена на рівні 188 тис. грн. Крок під час торгів склав 1 880 грн без ПДВ. За лот змагалися 13 учасників, загалом ціна зросла з 180 000 грн до 300 001 грн.

Також слід звернути увагу на те, що ціна біткоїна може впасти до $51 970, якщо не буде відновлено цей рівень.

У три етапи було продано десяту частину Біткоїна. Переможцем серед учасників став Роман Зварич. Далі він повинен підписати протокол (зокрема за допомогою цифрового підпису) та оплатити лот з банківського рахунку юридичної чи фізичної особи. Після цього переможець отримає цифрову валюту на свій гаманець.

Зазначимо, що за даними CoinMarketCap на даний момент 1 BTC коштує 2 430 395 гривень ($61,678). Іншими словами, 0,1 BTC можна придбати за 243 040 гривень на ринку. Це означає, що на аукціоні цей об'єм було продано за більш високу ціну. Проте важливим є те, що це був унікальний досвід, якого раніше не було на Prozorro.

Нагадаємо, що один з провідних українських ритейлерів електромобілів, L.Riker, успішно здійснив свій перший продаж електромобіля BYD Song L за криптовалюту. Покупка була проведена клієнтом автосалону безпосередньо в шоурумі через POS-термінал Whitepay.

Ознайомтеся з іншими популярними матеріалами:

Експерт з криптовалют PlanB зробив прогноз щодо ціни Біткоїна на період з 2024 по 2032 рік.

Доходи від видобутку біткоїнів знизилися до річного мінімуму, що може поставити під загрозу безпеку BTC.

Джек Дорсі оголосив корпоративну стратегію щодо придбання Біткоїна.

За даними Mind'research_Collections,