Підсумки тижня: основні події у світі Біткоїна.

  • 09.02.2024 16:15
  • 5 хвилин читання
Підсумки тижня: основні події у світі Біткоїна.

Курс біткоїна протягом тижня становить понад 46 000 доларів.

Курс біткоїна протягом тижня (2–9 лютого) зросла практично на 9% і становить більше 47 000 доларів. BTC зміцнює свої позиції завдяки підтримці від китів і надходженню коштів у ETF.

Протягом більшої частини тижня курс біткоїна коливався в розмежуванні між $43 000. Однак, в останні дні биків вдалося забезпечити швидке зростання, і вони перевищили важливий психологічний рівень у $45 000, а потім і у $46 000.

MicroStrategy придбала ще 850 BTC.

Компанія MicroStrategy продовжує вдотримуватися своєї стратегії щодо біткоїну та придбала додатково 850 BTC, загальна вартість яких становить 37,2 мільйона доларів.

Завдяки особливій стратегії з біткоїном, наша компанія наразі має володіння 190 000 біткоїнів, придбаних за середньою ціною $31 224 за одну монету.

На виборах у Сальвадорі перемагає кандидат на президента Наїб Букеле.

На президентських виборах у Сальвадорі кандидат Наїб Букеле, який підтримує Біткоїн, та його партія «Нові ідеї» здобули велику перевагу у кількості голосів.

Верховний виборчий трибунал (TSE), що є основним органом виборів в країні, надав відповідні дані.

Bakkt знаходиться на межі банкрутства.

Компанія Bakkt попередила регуляторів про можливу нестачу грошових коштів протягом наступних 12 місяців, що може вплинути на подальшу діяльність.

Bakkt внесла зміни до свого квартального звіту, який був поданий до Комісії з цінних паперів і бірж (SEC). У розділі, який стосується ризиків, присутнє попередження про те, що компанія може зіткнутися з труднощами у подальшій діяльності та не зможе продовжувати свою роботу як активне підприємство.

У Таїланді звільнили від оподаткування ПДВ торгівлю біткоїнами.

Тайська влада вирішила звільнити торгівлю біткоїнами та іншими криптовалютами від обов'язкового сплату податку на додану вартість (ПДВ).

Міністерство фінансів планує сприяти розвитку цифрових активів як альтернативного засобу залучення капіталу. Уряд вважає, що таке рішення сприятиме зростанню біткоїн-індустрії та надасть поштовх економіці.

Біткоїнери відмовилися "згодитися" із Крейгом Райтом.

У понеділок, 5 лютого, відбулося судове засідання у Великій Британії за позовом некомерційної організації Crypto Open Patent Alliance (COPA), яка вимагає визнати, що австралійський підприємець Крейг Райт не є фахівцем, який створив Біткоїн.

Представник організації повідомив, що очікуваний судовий процес, що триватиме місяць, "кінцево доведе, що Райт не є Сатоші Накамото та вже не є загрозою для розробників".

ШІ допоміг обійти процедуру підтвердження особи на біржі біткоїнів.

За допомогою поддельних документів, створених нейромережею, користувачам біржі OKX вдалося уникнути процедури ідентифікації користувача Know Your Customer (KYC) на торговельному майданчику.

Як стало відомо, це вдалося завдяки сайту OnlyFake, який може створити фальшиві документи з 26 країн, зокрема США, Канада, Велика Британія, Австралія та кілька європейських держав. Вартість створення таких документів становить приблизно $15. Користувачі мають можливість замовити фальшиві паспорти або водійські посвідчення.

Фонди BlackRock і Fidelity, що спеціалізуються на біткоїні, стали найпопулярнішими ЕТФ.

Біткоїн-фонди компаній BlackRock і Fidelity стали часткою ETF з найбільшими інвестиціями у січні. Загальний обсяг цих інвестицій становив приблизно $4,8 млрд.

Обсяг інвестицій в iShares Bitcoin Trust (IBIT) склав приблизно 2,6 млрд доларів і займав восьме місце, тоді як Fidelity Wise Origin Bitcoin ETF (FBTC) посів десяте місце з інвестиціями в 2,2 млрд доларів. Згідно з даними YCharts, станом на 31 грудня 2023 року в США було понад 3100 біржових фондів (ETF).