Після банкрутства Core Scientific успішно відновлюється.

  • 09.05.2024 08:15
  • 2 хвилини читання
Після банкрутства Core Scientific успішно відновлюється.

Загальний дохід компанії Core Scientific за перший квартал поточного року склав $179,3 мільйона, що на $58,6 мільйона більше, ніж у той же період минулого року. Про це повідомляється у прес-релізі компанії.

Майнер також зафіксував значне зростання чистого прибутку до $210,7 млн у порівнянні з чистим збитком у розмірі $400 000 у першому кварталі 2023 року. Це великою мірою пов'язано з прибутком від зобов'язань і зниженням витрат на фінансування за Главою 11.

Дохід від видобутку біткоїнів становить $150 млн із валовою маржою 46%, у той час як дохід від хостингу склав $29,3 млн. Ці дані свідчать про зростання у обох категоріях порівняно з попереднім роком.

Фактори, що сприяють позитивному впливу

Показники компанії були визначені зростанням ціни біткоїна на 134% та збільшенням власного хешрейту на 20% за останній рік. Це сприяло компенсації зменшення кількості монет через ускладнення видобутку та зниження винагороди майнерів після халвінгу. Доходи від хостингу також зросли завдяки новим клієнтам, які займаються видобутком цифрових активів, що призвело до збільшення прибутку.

Адам Салліван, генеральний директор компанії Core Scientific, заявив, що інфраструктура компанії готова використати великий попит на електроенергію та інфраструктуру в секторі високопродуктивних обчислень. Протягом першого кварталу 2024 року Core Scientific видобула 2825 BTC.

Показники у 2023 році

Незважаючи на процедуру банкрутства, компанія Core Scientific продемонструвала значну активність у минулому році. У 2023 році вони видобули 19 274 BTC, що дорівнює $1,4 млрд. В початковій частині 2024 року майнер вийшов з процедури банкрутства та повернувся на біржу Nasdaq з акціями. Core Scientific також повідомили, що вони володіють та управляють інфраструктурою потужністю 724 МВт, що є найбільшим показником серед публічних майнерів у Північній Америці.