Після поділу невідомий кит перекинув BTC на суму у 10 мільйонів доларів.

  • 22.04.2024 14:00
  • 3 хвилини читання
Після поділу невідомий кит перекинув BTC на суму у 10 мільйонів доларів.

Тут одразу після халвінгу користувачі помітили велику біткоїн-транзакцію: з невідомої адреси було переказано 162,42 BTC, що дорівнює близько $10,6 млн. Про це повідомляє U.today.

Переказ біткоїнів відбувся між адресами "bc1q839" і "bc1qnn". Особливий інтерес викликає відсутність історії транзакцій, пов'язаних з останньою адресою, що свідчить про те, що вона була створена недавно. В той же час адреса відправника брала участь у попередніх транзакціях, проте походження її також невідоме.

Незважаючи на великі перекази коштів, загальна ситуація на ринку залишається відносно стабільною, курс біткоїна тримається трохи вище позначки у $66 000. Така стійкість свідчить про обережний підхід інвесторів, які очікують подальшого розвитку подій, перш ніж робити значні ринкові кроки. За думкою аналітиків, ця тенденція відображає еволюцію статусу біткоїна як зрілого активу, коли кожна подія халвінгу сприяє поступовому зниженню волатильності ринку.

Що відомо про халвінг Халвінг (англ. Halving) - це подія, що відбувається у криптовалютних мережах, зокрема у мережі біткоїн. Під час халвінгу кількість нових біткоїнів, які надходять у обіг, зменшується вдвічі. Це призводить до скорочення інфляції та підвищення ціни на криптовалюту. Такі події відбуваються приблизно кожні 4 роки і мають суттєвий вплив на ринок криптовалют.

У минулі вихідні, 20 квітня, у мережі Біткоїна відбувся халвінг, що зменшив винагороду за здобутий блок удвічі до 3,125 BTC. Халвінг є важливим для підтримки довгострокової цінності біткоїна. По-перше, він впливає на майнерів, зменшуючи їх прибутковість. Проте з часом курс біткоїна зростає завдяки зменшенню пропозиції при стабільному або зростаючому попиті.

Однак дослідження компанії CryptoQuant показує, що халвінг не матиме радикального впливу на курс біткоїна, як очікується багатьма інвесторами. Натомість головним чинником, який вплине на ціну біткоїна, буде зростання попиту з боку інвесторів, які володіють значними обсягами BTC.

Порушення в комісіях

Недавно користувачі помітили дуже високу комісію за переказ біткоїнів. Наприклад, 18 квітня, невідомий користувач відправив 0,585 BTC на іншу адресу і заплатив за це понад $12,000. Транзакцію обробив майнер Foundry USA. Хто саме помилився при переказі коштів і чи поверне їх майнер, поки що невідомо.