Пітер Шифф шкодує, що не вклався в біткоїн.

  • 14.03.2024 12:00
  • 2 хвилини читання
Пітер Шифф шкодує, що не вклався в біткоїн.

Одна з провідних критиків Біткоїна, економіст Пітер Шифф, вперше визнає, що шкодує, що не придбав BTC в 2010 році, коли це було можливо. Про це він заявив у одному з останніх інтерв'ю.

Шифф сказав, що втратив можливість придбати біткоїн в самому початку.

"Чи жалкую я, що не вирішив вкласти в нього $10 000, $50 000, $100 000? Звичайно", - відповів економіст.

Він не вклав гроші в біткоїн, оскільки вважав ініціативу несерйозною. Бізнесмен визнав, що тепер жалкує про це і бажає, щоб він все-таки зробив цей крок.

Шифф пояснив, що успішна інвестиція в біткоїн давала б йому відчуття «генія», а не «азартного гравця». Таким чином, він опинився б у тій же «пастці», що й інвестори біткоїна, яких він назвав «жадібними» та «дурними».

Пітер Шифф - це особистість, про яку інформація відсутня.

Петер Шіфф - економіст, фінансовий аналітик та засновник інвестиційної компанії Euro Pacific Capital, відомий своєю критичною позицією щодо Біткоїна. Він вважає золото "справжнім" та ефективним інструментом проти інфляції і заробив собі репутацію затягнутого прихильника цього дорогоцінного металу. Одночасно, Шіфф висловлює скептицизм стосовно Біткоїна, вважаючи його "спекулятивним міхуром".

Його критика переважно спрямована на волатильність BTC. Шифф активно висловлює свої погляди в соціальних мережах і на різних фінансових форумах, спонукаючи до гострих дебатів між прихильниками золота та Біткоїна.

Інвесторів все менше цікавить золото.

Зауважимо, що останнім часом золото все менше привертає інвесторів, у відміну від біткоїна. Наприклад, з початку року ETF на золото зазнали відтіку в $2,4 млрд, тоді як на ринку біткоїн-ETF спостерігається підвищений інтерес.

Популярні біржові фонди на золото втратили свою силу через загальну тенденцію зниження цін на золото, які впали на 3,4% з початку року, досягнувши 14 лютого двомісячного мінімуму в $1993 за унцію.