Платформа стрімінгового відео Movies Plus почала приймати платежі в криптовалюті BTC.

  • 15.03.2024 12:45
  • 3 хвилини читання
Платформа стрімінгового відео Movies Plus почала приймати платежі в криптовалюті BTC.

Стрімінгова платформа Movies Plus ввела можливість оплати підписки на перегляд фільмів у біткоїнах. Про це сервіс повідомив на своїй сторінці в соціальній мережі X.

"Компанія Movies Plus стала першою стримінговою платформою, яка приймає криптовалюту біткоїни! Тепер ви можете оплатити передплату на Movies Plus у BTC", - таке повідомлення повідомляється.

Приймання біткоїнів стало можливим завдяки співпраці платформи з платіжним провайдером Flash, який використовує технологію Lightning Network. Ця нова послуга розрахована на зростаючу аудиторію біткоїнів.

У компанії Movies Plus зазначили, що їхні конкуренти, наприклад Netflix, наразі не приймають оплату прямо у криптовалюті, але глядачі можуть придбати подарункову картку Netflix за допомогою біткоїну та інших криптовалют, і обміняти її на поповнення рахунку Netflix.

Що важливо знати про Movies Plus

Movies Plus - це стрімінгова платформа, на якій представлені фільми від великих студійних компаній до невеликих незалежних проектів. Вона є платною, але надає безкоштовний доступ до певного контенту.

Для доступу до всіх можливостей та контенту користувачі можуть підписатися на Movies Plus на щомісячній або щорічній основі з автоматичним продовженням передплати прямо у додатку. Ціни можуть відрізнятися залежно від регіону та підтверджуються перед покупкою у додатку.

Після закінчення терміну передплата в застосунку автоматично продовжується. Усі платежі здійснюються через обліковий запис Google користувача і можуть бути керовані в налаштуваннях облікового запису після першого платежу.

Фільми про криптовалюту Біткоїн

З 24 по 26 березня 2023 року відбувся перший кінофестиваль Bitcoin FilmFest, який був присвячений фільмам, що розповідали про Біткоїн.

Протягом двох днів учасники фестивалю мали можливість подивитися вісім художніх та документальних фільмів, серед яких були "Таємниця Сатоші" та "Вікенд капіталізму".