Почалося індексування біткойн-адрес Google.

  • 28.03.2024 14:00
  • 3 хвилини читання
Почалося індексування біткойн-адрес Google.

Пошукова система Google розпочала індексувати дані про адреси біткоїнів, завдяки чому тепер можна переглянути їхній баланс і тип. Про це повідомляє Bitcoin Magazine.

Це значний крок від технологічного гіганта, який вплине на доступність та видимість основного цифрового активу. Додавши дані про біткоїн у пошукову систему, Google зробив важливий крок у визнанні цифрових активів у суспільстві.

Інтеграція даних про біткоїн у Google спрощує пошук актуальної інформації про нього в режимі реального часу. Це дуже важливо для інвесторів та ентузіастів, які розраховують на точні дані для прийняття обґрунтованих рішень.

Благодаря тому, что цена биткоина, тенденции рынка и новостные статьи легко доступны через простой поисковой запрос, пользователи могут всегда быть в курсе событий на рынке цифровых активов, чем когда-либо раньше.

Оголошення про ETF на біткоїн на платформі Google

На початку 2024 року компанія Google оновила свою рекламну політику щодо фінансових продуктів, пов'язаних з цифровими активами. Тепер інвестиційні компанії можуть продавати свої продукти, використовуючи рекламу на основі біткоїна.

Один з перших вирішили скористатися можливістю реклами BlackRock, Franklin Templeton та VanEck. Таким чином, учасники ринку намагаються залучити більше клієнтів, оскільки пошукова система Google обробляє приблизно 100 000 запитів на секунду.

Дані Google Trends - це інструмент, який надає інформацію про популярність пошукових запитів в реальному часі. Ця інформація може бути корисною для аналізу тенденцій у пошукових запитах і визначення популярних тем серед користувачів Інтернету.

Протягом останнього року пошуковий запит "Біткоїн" на Google виявився майже удвічі популярнішим, ніж запит "криптовалюти", це вказують дані сервісу Google Trends.

Пік популярності запиту "біткоїн" відбувся на початку березня, коли він досяг 100 балів. В той же час інтерес до теми "криптовалюта" не перевищував 35 балів.